Голова Львівської ОДА взяв на контроль питання підготовки до опалювального сезону в Новояворівську та Новому Роздолі (+аудіо)

30 липня 2019р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Прес-служба ОДА

Під час підготовки до опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі, проведуть повну інвентаризацію наявного теплового обладнання для забезпечення належного функціонування теплогенеруючих потужностей в осінньо- зимовий період.

Про це сьогодні, 30 липня, під час апаратної  наради повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації Назарій Романчук.

В межах підготовки також перевірять справність котельного господарства, теплових мереж та забезпечать належне функціонування аварійно - ремонтних бригад.

«Окрім того, треба здійснити погашення заборгованості із заробітної плати, сплатити борги за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України» та ДП «Енергоринок», а також створити абонентську базу та виставити абонентам рахунки за надані послуги», - зазначив Назарій Романчук.

Разом із тим, голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський висловив пропозицію напрацювання альтернативного плану дій, у випадку, якщо теплоелектростанції не запрацюють вчасно.

«Хочеться вірити, що все працюватиме у штатному режимі, але варто мати запасний план. Варто передбачити, як діяти, якщо ТЕЦ не запрацюють», - наголосив очільник області.

Робоча група, яка буде напрацьовувати варіанти, також має взяти до уваги можливість залучити до процесу альтернативну управляючу компанію.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook