У Львівській Політехніці Блаженніший Епіфаній зустрівся із молоддю

12 вересня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Очільник області Маркіян Мальський взяв участь у зустрічі із Блаженнішим Епіфанієм "Відроджена церква: нові виклики", що відбулася у Національному університеті «Львівська політехніка».

«Ми всі творимо історію. Ми маємо чим пишатись. Молодь та старше покоління разом творять своє майбутнє. Незалежно від конфесій ми тримаємось разом. Наші спільні молитви про мир у нашій державі будуть почуті. Церква завжди об’єднує та згуртовує. Блаженніший Епіфаній – є наставником для мудрості всього українського народу. Об’єднання для нас зараз - найактуальніше питання. Закликаю пам’ятати про нашу державу і працювати пліч-о-пліч над її світлим майбутнім», - наголосив Маркіян Мальський.

У межах зустрічі представники студентської молоді університетів Львова, академічна спільнота Львівської політехніки, громадськість Львівщини мали змогу поговорити про важливі для суспільства проблеми, про боротьбу за незалежність в умовах російської агресії, відстоювання власної національної тотожності та протидії глобальному розмиванню традиційних цінностей.

«Студенти, наша молодь, має перед собою кілька років навчання, щоб завершити формування свого характеру та переконань. Саме тому треба цінувати цей важливий час, аби виховати в собі стійкість та наполегливість у досягненні поставленої мети. Принести користь суспільству зможуть тільки високоморальні та патріотичні фахівці. Ми маємо поводитись відповідально. Пам’ятаймо також свою історію та передаваймо істину наступним поколінням», - звернувся до молоді Блаженніший Епіфаній.

У виконанні чоловічого хору "Орфей" для присутніх прозвучали твори: "Блажен Муж", "Через поле широкеє", молитва "Боже Великий Єдиний".

Актуальна та відверта розмова з Митрополитом Епіфанієм, предстоятелем Православної Церкви України, відбулась у продовження традиції спілкування з духовними лідерами України.

Ключові слова:

Епіфанійполітехніка

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook