У Tech StartUp School відбувся конкурс учнівських ідей

20 травня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Майже три десятки учнівських ідей презентували в межах конкурс «Стартап Батяри». Конкурс розрахований на тих, хто має цікаву ідею і хоче реалізувати її зі шкільної та студентської парти.

Проекти дітей стосувались різних сфер: систем дистанційного навчання, покращення дорожньої інфраструктури, виявлення боєприпасів, пристроїв для безшумного закривання дверей, наукових ігор для дошкільнят тощо. Оцінку стратапів здійснювало журі, до складу якого увійшли бізнесмени, програмісти, науковці, управлінці.

«Не втомлююсь повторювати, що нема жодної успішної країни, де б не культивували дух винахідництва та підприємництва. Держава має займатись освітою та підтримувати інноваційні проекти молоді. Наші спільні із Львівською політехнікою та іншими партнерами заходи дадуть ефект. У держави не буде шансів на розвиток, якщо не підтримувати розумних людей, тому підтримка креативності та інноваційності у будь-яких проявах як ніколи на часі. Вірю, що ми всі побачимо Україну у двадцятці найсильніших країн світу із вашою допомогою», - звернувся до молоді під час заходу директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Директор департаменту також наголосив, що винахідництво молоді варто фінансувати на обласному рівні. У програмі розвитку освіти на наступний рік мають намір закласти кошти для реалізації кількох найбільш прогресивних проектів.

Переможців конкурсу нагородили цінними подарунками та дали можливість навчатися у Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка»

«Дуже приємно, що ми нарешті змогли повернутись до очного режиму зустрічей, адже для винахідників дуже важливими є спілкування, обмін досвідом та обговорення своїх ідей. Тішить також, що вдалось об’єднати різні організації під крилом цього проекту. Це дає можливість розвивати наші ідеї, свторювати нові наукові простори. Не тільки ми зі свого боку форсуємо різні перешкоди, ми також бачимо ініціативність дітей, батьків та вчителів, і це дуже важливо для спільного успіху», - наголосив керівник Tech StartUp School Назар Подольчак.

Критеріями оцінки стартапів були, перш за все, новизна ідеї, її соціальна значущість, можливість монетизації та інші.

«Незважаючи на результати сьогоднішнього конкурсу, ви уже переможці. Адже ви уже пройшли чималий шлях, аби заявити про свої ініціативи. Вони неодмінно дадуть свої результати. Бажаю кожному старап батяру реалізація найсміливіших проектів та невичерпного джерела нових ідей», - закликала учасників керівник проекту Ірина Андрушків.

Призові місця серед учнів шкіл

1 місце - Шепарович Марта. Середня загальноосвітніх школа  №23 м. Львова. Назва проекту "ГаМоБуМ"

2 місце - Попович Софія, Деркач Сергій, Онещак Гануся, Кузьма Маргарита. Школа вільних та небайдужих. Назва проекту "Шкільна криптовалюта"

3 місце - Симотюк Іван, Львівський фізико-математичний ліцей. Назва проекту "Haller" професійне доповнення до робочого столу

Призові місця серед закладів професійно-технічної освіти

1 місце - Діжак Марія , Львівське ВПХУ, назва проекту "Fkorimel Swet"

2 місце - Мінковська Ольга, Львівське Вище Професійне Художнє училищНазва проекту "Helga Spells"

3 місце - Процко Анастасія, Львівське вище професійне художнє училище. Назва проекту "Artmade"

Організатором конкурсу "Стартап батяри" є Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки департаменту освіти і науки облдержадміністрації, участі «Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді», комунального закладу Львівської обласної ради “Львівський обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді”, Львівського державного Будинку техніки.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook