Золочів продовжив цикл регіональних обговорень Стратегії Львівщини до 2027 року

13 вересня 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

12 вересня у м.Золочів відбулося засідання третьої субрегіональної робочої групи з розробки Стратегії розвитку Львівщини до 2027 року за участю представників бізнесу, громадськості, органів місцевого самоврядування, агенцій регіонального розвитку Золочівського, Перемишлянського, Буського та Бродівського районів.

В ході засідання обговорено результати соціально-економічного аналізу розвитку відповідних територій. Після чого було опрацьовано спільні проблеми розвитку відповідних територій. Представники регіональної підгрупи визначили пріоритетом необхідність покращення стану комунальних доріг. Проблеми із сортуванням, утилізацією та переробкою сміття, необхідність будівництва очисних споруд були у фокусі екологічних проблем.

У блоці економічних проблем, на думку регіональних експертів, слід акцентувати увагу на інноваційному розвитку, промисловості, АПК, підтримці малого бізнесу, залучені прямих іноземних інвестицій та покращені туристичної привабливості відповідних територій. Модернізація системи охорони здоров’я та розвиток соціальної сфери має покращити якість життя і зменшити показники смертності.

Наступне регіональне обговорення попередньо заплановане на 27 вересня у м.Червонограді.

Ключові слова:

Золочівстратегія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook