У Винниках триває будівництво "Стежки Митрополита Андрея Шептицького"

18 вересня 2019р, Новини. Управління капітального будівництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 18 вересня, під головуванням заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Юрія Холода відбулась виїзна нарада щодо стану реалізації робіт на об’єкті «Будівництво комплексного природньо-антропогенного об’єкту екологічного та релігійного туризму екскурсійної спрямованості «Стежка Митрополита Андрея Шептицького».

Головною метою організації Стежки Митрополита Андрея Шептицького є здійснення еколого-просвітницької діяльності, створення умов для ознайомлення школярів, туристів, екскурсантів і відпочивальників з життям, діяльністю і духовним спадком Митрополита Андрея, розвиток їхніх вмінь жити згідно з християнськими цінностями; реалізація програмних засад розвитку туризму у місті Львові та Львівській області, а також стратегії рекреаційно- туристичного розвитку міста Винник.

Зазначимо, що ідея створення Стежки належить Винниківському міському товариству «Просвіта».

Структура об’єкту скидатиметься із оглядового майданчику, звідки можна буде переглянути вид на місто Винники та стежки, вздовж якої розмістять скульптурні комплекси.

Відтак, у межах заходу Юрій Холод наголосив на важливості завершення будівельних робіт у листопаді цього року.

Прогнозується, що Стежка буде не лише сучасною формою проведення природоохоронної роботи, а й зручним інструментом популяризації життєвої мудрості Митрополита Андрея Шептицького. Адже під час екскурсій органічно поєднуватимуться невимушене пізнання і засвоєння різнобічної інформації з відпочинком на природі.

Окрім того, автори проєкту сподіваюся, що він сприятиме промоції міста Винник. Зазначимо, що комплексний природно-антропогенний об'єкт екскурсійної спрямованості “Стежка Митрополита Шептицького” створюється на місці реально існуючої в природі стежки, що була підготовлена монахами в 1934 році спеціально для прогулянкових потреб Митрополита Шептицького, який на той час, через хворобу, пересувався лише у візку. Митрополит добирався до місця прогулянки окремою дрезиною по вузькоколійці.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook