На Яворівщині розпочалось відзначення 155-річчя від дня народження Митрополита Андрея Шептицького

28 липня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Напередодні щорічної прощі до Прилбич - родинного села Митрополита Андрея - відбулась мистецька інтервенція "Митрополит Андрей Шептицький - духовний пастир українства".

Під час заходу, участь у якому взяв заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, відбулась мистецька частина та покладання квітів до памятника Митрополиту.

"Кожне село і місто має своїх великих, відомих, поважних вихідців. Яворівщина, а разом з нею і вся Львівщина має ким пишатись і має на кого рівнятись. Прилбичі щороку стають центром для тих, кому небайдужа Україна та все українське. Нам треба використвувати мудрість, яку нам залишив Митрополит. Стараймося кожен як може на своєму місці використовувати цю мудрість на благо держави.  Митрополит Андрей був надзвичайно працьовитим і встигав багато. Наслідуймо цю його рису та знаходьмо в собі силу волі йти вперед", - звернувся Іван Собко до всіх присутніх.

В межах мистецької інтервенції також нагородили переможців районного конкурсу "Яворівські таланти 2020", присвяченого 155-річчю від дня народження Митрополита Андрея.

Ключові слова:

митрополитприлбичі

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook