У Соборі святого Юра презентували інтернет-портал, присвячений Митрополиту Андрею Шептицькому

1 листопада 2020р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У Митрополичих садах сьогодні в межах відзначення 155-річчя Митрополита Андрея Шептицького презентували сайт про великого українця.

На інтернет-ресурсі розміщуватимуть основні базові матеріали для того, щоби пізнати глибину думки і навчання Митрополита Андрея. Також можна буде знайти твори про Митрополита Андрея, біжучі новини, які стаються у світі, щодо його особи, а також інформацію, пов’язану із беатифікацією Митрополита Андрея.

«Дуже важливо йти в ногу з часом і доносити інформацію про нашого великого земляка через цифрові засоби. Митрополит дуже дбав про освіченість. Думаю, що важливість сьогоднішньої події полягає не лише у тому, що через окремий інтернет-портал всі ми будемо краще пізнавати глибину думки і навчання Митрополита Андрея. Фактично всі хто спричинилися до його створення є продовжувачами праці великого земляка у тому плані, що роблять всіх нас ще більш освіченими. Без перебільшення хочу сказати, що сьогодні знати про Андрея Шептицького є також ознакою освіченості. Тому дякую всім тим, хто спричинився до сьогоднішньої події. Ви є гідними продовжувачами справи Митрополита Андрея. Символічно, що сьогодні, коли вже минає 155 років з дня його народження, ми все ще знаходимо прихисток у його слові. А його мудрі настанови дають нам розраду і наснагу для звершення добрих справ», - наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Також в Архикатедральному Соборі святого Юра відбулась мистецька програма “Покликаний… посвята у 155-ті роковини Праведному Андрею Шептицькому”. Проєкт підтримали департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Львівська архиєпархія УГКЦ, Фундація «Андрей». Автор проєкту – директор Фундації “Андрей” Михайло Перун.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook