Питання залучення інвестицій в інфраструктуру в реалізації політики щодо клімату та енергії: у Києві відбулась зустріч територіальних координаторів Угоди мерів

30 вересня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

Сьогодні, 30 вересня, в межах проекту ЄС в Україні «Угода мерів – Схід», за участі представників органів влади та експертного середовища у м. Києві відбулася Перша робоча зустріч з національними та територіальними координаторами Угоди мерів та структурами підтримки.

Від Львівщини участь у заході взяв начальник управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Андрій Якубовський.

В межах зустрічі обговорили питання структури Дорожньої карти щодо покращення залучення інвестицій в муніципальну інфраструктуру, ролі та участі національних та територіальних координаторів Угоди мерів та структур підтримки в плануванні та реалізації політики щодо клімату та енергії, кращі практики реалізації спільних проектів щодо клімату та енергії на національному, регіональному та локальному рівнях та інші важливі питання співпраці.

 

Довідково

Угода мерів - це найбільший в світі рух за збереження клімату і енергії на місцевому рівні, яка активно поширюється в Україні і, на сьогодні, до неї долучилися 235 міст, селищ чи громад, які добровільно взяли на себе зобов’язання по досягненню кліматичних і енергетичних цілей ЄС та скороченню викидів парникових газів мінімум на 30% до 2030 року. Європейський Союз, окрім технічної підтримки українських міст та селищ в питаннях розробки Планів дій щодо клімату та енергії, надає грантову підтримку для впровадження 17 демонстраційних проектів із загальним бюджетом фінансування близько 13 мільйонів євро.

В рамках Проекту ЄС «Угода мерів» створено Муніципальну платформу «Енергетична та кліматична трансформація», яка покликана налагодити ефективну комунікацію між усіма зацікавленими та задіяними сторонами в розробці та впровадження політики щодо клімату енергії на національному, регіональному та локальному рівнях.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook