"Наша ціль – покращити інвестиційний клімат Львівщини", - Максим Козицький

15 Червня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні у Львівській ОДА підписали тристоронній Меморандум про співпрацю між Львівською ОДА, ПрАТ «Львівобленерго» та «Львівгаз».

У зв’язку зі змінами до чинного законодавства, новий документ про співпрацю підписали  для встановлення граничних термінів для надання дозвільних та погоджувальних документів.

«Нашою спільною ціллю є покращення інвестиційного клімату та залучення нового інвестора. Львівщина – привабливий регіон для інвестування, адже тут можна створити хороше бізнес-середовище, розвивати туризм та інші галузі економіки. Цей Меморандум є ще одним ключовим елементом до покращення інвестиційної привабливості Львівського регіону», - наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Зазначимо, Львівщина входить топ-6 областей України щодо залучення інвестицій. Попри пандемію, торік обсяг прямих іноземних інвестицій в область становив – 1782,3 млн $.

Окрім цього, наш регіон займає 2 місце в Україні за найбільшою кількістю туристів-іноземців. А за індексом виробленої промислової продукції Львівщина займає 1 місце.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook