Львівщина напрацьовує спільні із ЄС проекти у сфері сільського господарства

9 жовтня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський зустрівся із делегацією проекту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики», аби напрацювати шляхи подальшої співпраці.

У межах зустрічі перший заступник ознайомив гостей із потенціалом регіону в агропромисловій галузі, із результатом уже реалізованих проектів та про відсоток фінансування сектору в обласному бюджеті, а також із успіхами реформи децентралізації та її наслідками для розвитку громад.

«Нові проекти та нестандартні ідеї завжди мають підтримку на Львівщині. Агропромисловий комплекс може запропонувати нашим партнерам широке поле для спільної діяльності. Сприяння розвитку малим фермерським господарствам дозволить наповнювати місцеві бюджети, створювати нові робочі місця та залучати фахівців у сільську місцевість», - зазначив Василь Лозинський.

Представники проекту Європейського Союзу акцентували на важливості діалогу із регіонами, адже це сприятиме активізації розвитку малих фермерських підприємств.

«Європейський Союз зажди підтримував Україну у різних сферах. Агропромисловий сектор та створення дрібних ферм один з тих напрямів, які найкраще розвивати на Львівщині. В цьому контексті дуже важливо заручитись підтримкою на регіональному рівні та зрозуміти куди та як саме разом рухатись», - розповів керівник проекту ЄС Джон Ентоні Міллнз.

Під час розмови сторони також обговорили шляхи підвищення прибутковості сімейних ферм, розвиток зеленого туризму та роль агропромислового сектору у формуванні фінансової потужності об’єднаних громад.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook