У Брюховичах відкрили унікальний дитячий майданчик

18 жовтня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

На території Брюховицького відділення Львівської обласної дитячої клінічної лікарні Охматдит запрацював спортивний майданчик для дітей із вадами опорно-рухового апарату та вадами зору.

Об’єкт урочисто відкрили у межах виїзної наради заступника голови Львівської ОДА Івана Собка.

 «Приємно бачити, що обласні заклади охорони здоров’я беруть активну участь у проектах, перемагають та реалізовують спільно з місцевими радами такі розвиткові проекти. Попри складну ситуацію навколо реорганізації закладу, Охматдит розвиватиметься і надалі, адже на медичні послуги цієї лікарні є запити», - зазначив під час відкриття майданчика заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Об’єкт, вартістю 285 тисяч гривень, облаштували у межах виконання  програми проектів місцевого розвитку Львівської області на 2016 – 2020 роки.
Під час розмови з колективом заступник голови закликав керівників відділень подавати свої пропозиції на конкурси, зокрема, щодо комп’ютеризації, закупівлі обладнання та капітального ремонту приміщень.

«У нас багато планів щодо розвитку. Перш за все щодо наповнення матеріально-технічної бази, а також покращання благоустрою. Наша лікарня за рік проводить майже 5 тисяч операцій, зокрема в офтальмології – понад 600 операцій. Серед наших пацієнтів мешканці інших областей та навіть сусідніх країн. Тож ми налаштовані і надалі надавати допомогу тим діткам, які її потребують», - наголосила в.о. директора Львівської обласної дитячої клінічної лікарні Охматдит Олександра Бурда.

Від імені колективу ортопед-травматолог ОХМАТДИТу Оксана Колодій запевнила, що лікарі та весь медперсонал готовий працювати над тим, щоб Охматдит і надалі надавав якісні послуги, адже всі передумови для цього є.

Зазначимо, що у відділені також планують відремонтувати сходи, на що скерують 346 тисяч гривень.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook