Цьогоріч в межах ВБ розпочнуть реконструкцію та будівництво двох медзакладів Львівщини

15 лютого 2022р, Новини. Управління капітального будівництва, Прес-служба ОДА

У 2022 році на Львівщині реконструюють будівлю КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» та побудують хірургічний корпус КНП Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ».

Інформують в управлінні капітального будівництва Львівської ОДА.

Саме ці два медзаклади увійшли до переліку об’єктів, що відновлюватимуть упродовж 2022-2025 років в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Відтак, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко та начальник управління капітального будівництва Львівської ОДА Роман Калагурський спільно з керівниками медичних закладів обговорили перший етап робіт з модернізації та будівництва установ, зокрема виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації (ПКД). 

Як зазначив Юрій Бучко стадія виготовлення ПКД за кошти обласного бюджету «лягла на плечі» лікувального закладу у м. Винники, а за другим об’єктом функції замовника виконує профільне управління, яке буде реалізовувати проект.

Перший етап реалізації проєкту з розробки ПКД розпочали по двох обласних лікарнях.

Так, проектно-кошторисну документацію по першому об’єкту, лікарні у м. Винники, розробляє - ТзОВ «ДМ-ПРОЕКТ».

З бюджету області профінансують роботи щодо розробки проектно-кошторисної документації ДП ДІПМ «МІСТОПРОЕКТ» по клінічній лікарні «ОХМАТДИТ».

До слова, тендери на виготовлення проектно-кошторисної документації по двох об’єктах вже відбулися. Отримати робочий проект (РП) планують на початку квітня цього року. На стадії РП розробка проєктів займе приблизно 3-4 місяці.

Зазначимо, що будівництво хірургічного корпусу «ОХМАТДИТ» у Львові передбачає створення сучасної лікарні з відділеннями (екстреної (невідкладної) медичної допомоги, анестезіології та інтенсивної терапії, хірургії новонароджених, недоношених та дітей раннього віку, раннього дитинства, голови та шиї, реабілітації) і корпусами, збудованим вертолітним майданчиком. Також в корпусі Центру медицини дитинства - ліжковий фонд Центру для пацієнтів налічуватиме 250 ліжок, з яких 225 стаціонарних та 25 інтенсивної терапії, готель для батьків.

Щодо обласної лікарні у Винниках, то тут передбачена масштабна реконструкція центрального 9-ти поверхового корпусу і відділень, його добудова, оновлення стаціонарного корпусу, ліжковим фондом 500 місць, закупівлею нового медичного обладнання та збудованим вертолітним майданчиком у разі настання екстрених випадків з метою безперешкодного транспортування пацієнта до установи.

«Весь подальший процес будівництва залежатиме від якісно зробленої проектно-кошторисної документації. Саме тому, на стадії «РП» ми повинні врахувати кожну деталь, аби відреконструйований та збудований об’єкти відповідали європейським стандартам та вимогам з безбар’єрності в Україні», – зазначив Юрій Бучко.                                                                              

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook