Підсумки про головне за тиждень: опалювальний сезон у Новояворівську та Новому Роздолі на контролі у Прем’єр – міністра

15 листопада 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Упродовж робочого тижня відбулася низка подій, тож давайте пригадаємо їх разом у новій рубриці «ТОП-10».

1) З робочим візитом на Львівщині, 13 листопада, перебував Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Відтак, опалювальний сезон у місті Новояворівськ планують відновити до кінця тижня.

2) За сприяння Маркіяна Мальського з Державного бюджету терміново виділили кошти для погашення заробітної плати шахтарям. Це фінансовий ресурс, який в терміновому порядку виділили з Державного бюджету на забезпечення виплати заборгованої зарплати гірникам в сумі 225 млн 523 грн. Також, з цих коштів планують погасити ще 43 % зарплати за жовтень 2019 року.

3) Надзвичайний і поважний Посол Аргентинської Республіки в Україні Елена Летісією Мікусінскі відвідала Львівщину. У межах зустрічі сторони обговорили інвестиційний потенціал Львівщини та динаміку економічного розвитку регіону.

4) Львівщина готова до утримання доріг під час зими. Зокрема, за результатами наради голова Львівської ОДА Маркіян Мальський доручив забезпечити до 20 листопада виконання низки доручень.

5) «Дорога не пробачає»: водіїв області закликають дотримуватися правил дорожнього руху. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації вкотре на бігбордах нагадує про дотримання правил безпеки дорожнього руху гостями та мешканцями області.

6) Понад 30 учасників з України та Польщі взяли участь в агропромисловій виставці «Euro AGRO». Всього у виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» було представлено 33 компанії різноманітних експозицій.

7) В області учасники ООС (АТО) отримали понад 6700 земельних ділянок для ведення селянського господарства. Ділянки призначені для ведення особистого селянського господарства, садівництва, індивідуального дачного будівництва.

8) Понад 40 тисяч родин на Львівщині скористалися Програмою енергозбереження. Вона передбачає відшкодування  5%-15% відсоткової ставки за кредитами, отриманими фізичними особами на впровадження енергоощадних заходів та 10% тіла кредиту на встановлення приватних дахових сонячних електростанцій.

9) На Старосамбірщині відкрили ще один спортивний майданчик. Зокрема, майданчик зі штучним покриттям урочисто відкрили у селі Стрілки в межах обласної програми.

10) З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 20 листопада 2019 року в період з 14:50 год. до 15:00 год на Львівщині лунатимуть сирени.

Ключові слова:

підсумки

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook