Протидія гендерно зумовленому насильству: у Львові відбулась НеКонференція «Співдіємо для захисту»

3 грудня 2019р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 3 грудня, в межах акції «16 днів проти насильства» у Львові відбулась НеКонференція «Співдіємо для захисту».

Протидія гендерно зумовленому насильству – тема, яка об’єднала юридичну, правоохоронну, правозахисну спільноту та органи державної влади з метою обговорення спільної роботи у цьому напрямку та формування спільних планів дій на 2020 рік.

У панельній дискусії на тему «Гендерно зумовлене насильство: актуальні питання, проблеми та виклики» взяла участь начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Уляна Дорош, яка інформувала присутніх про діяльність департаменту соціального захисту населення як координатора державної політики з питань запобігання та протидії насильству в регіоні. Зокрема, про те, що на виконання Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та «Про соціальні послуги» 26 листопада 2019 року департаментом закуплено соціальну послугу: проходження корекції поведінки для чоловіків-кривдників, які вчинили домашнє насильство. Згідно укладеного договору послуга надаватиметься громадською організацією «Осоння».

Також Уляна Дорош анонсувала заходи департаменту в рамках акції «16 днів проти насильства», а саме: Форум з питань запобігання та протидії насильству «ДІЙмо разом проти насильства», який відбудеться у Львові 16 грудня 2019 року та створення соціального муралу.

Окрім цього, учасники панельної дискусії обговорили плани роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству на 2020 рік.

Після панельних дискусій учасники заходу продовжили роботу в групах.

Організатори заходу: Представництво Oфісу Уповноваженої Верховної ради України з прав людини у західних областях, Львівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Головне управління Національної поліції України у Львівській області разом з Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» та громадської організацією «Центр «Жіночі перспективи».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook