Працівників архівних установ Львівщини привітали із професійним святом

24 грудня 2019р, Новини. Державний архів Львівської області, Прес-служба ОДА

З нагоди святкування Дня працівників архівних установ України, 24 грудня у читальному залі Державного архіву Львівської області відбулись урочисті збори за участі працівників архіву, відповідальних за діловодство та архів в установах області.

Привітав присутніх  заступник голови Львівської обласної державної адміністарції Тарас Грень.

«Архівні матеріали – це безцінне джерело інформації. І саме завдяки вам ми маємо можливість відчути дух історії, настрої попередників, об’єктивно усвідомити історичні події та факти. Переконаний, що ви, усвідомлюючи велику значимість своєї праці і надалі відповідально зберігатимете пам'ять минулих та нинішніх поколінь», - наголосив Тарас Грень.

Опісля відбулось нагородження працівників Державного архіву Львівської області та архівних установ низової ланки відзнаками Львівської обласної державної адміністрації.     

Зазначимо, День працівників архівних установ – професійне свято, яке відзначається щорічно 24 грудня. Саме 24 грудня 1993 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про Національний архівний фонд і архівні установи».

Уперше на законодавчому рівні було визначено правові засади функціонування системи архівних установ та запроваджено нову цілісну категорію культури і права – Національний архівний фонд України. Указом Президента України від 30.10.1998 №1200/98 День прийняття галузевого Закону був визнаний професійним святом українських архівістів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook