Співпрацю чотирьох областей обговорили у межах проекту «Змінимо країну разом»

29 січня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Протягом 29 – 30 січня 2020 року на Львівщині перебуватимуть делегації з Луганської, Донецької та Івано-Франківської областей. В межах візиту  порушать питання плану заходів щодо реалізації Меморандуму про співпрацю в рамках Програми «Змінимо країну разом», що передбачає розширення території Програми. 

«Львівщина має за честь зустрічати гостей з усієї країни. Ми маємо чим пишатися і завжди більше виграємо будучи єдиними і роблячи спільні проекти. Дуже раді, що можемо обмінятися досвідом у сфері культури, освіти та адміністрування. Львівщина є лідером у реалізації різних проектів. Учора на конкурсі місцевих ініціатив ми побили певні рекорди і приємно, що люди на місцях хочуть змінювати свої громади і покращувати своє життя», - зазначив під час зустрічі заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Під час візиту відбувся круглий стіл, де обговорили досвід реалізації проєктів в рамках конкурсів освітніх, культурних та медійних обмінів в межах Програми, проект «Схід і Захід разом» та екологічну політику Львівської та Донецької областей.

«Такі ініціативи уже стали доброю традицією, а долучення Донеччини та Іванофранківщини до нашого кола -  абсолютно логічний процес. Хоч нас об’єднала війна, у нас є хороші перспективи. Наша спільна справа працювати над розвитком країни. Сьогоднішня зустріч стане відправною точкою, коли ми рушимо вперед з новими силами», - наголосила заступник голови Луганської ОДА  Катерина Безгинська.

Із 2018 року "Єврорегіон Карпати - Україна" реалізує програму "Змінимо країну разом", що передбачає проведення конкурсів міжрегіональних обмінів в освітній, культурній і медійній сфері між Львівщиною та Луганщиною. 

«Іванофранківщина зовсім нещодавно приєдналася до проекту, але ми вже активно включаємось у процес. Це безумовно шанс об’єднати людей та країну. Нас довгі роки намагались роз’єднати на ґрунті історії, релігії та мови. Перед нами стоять значні виклики, але тільки спільно ми зможемо їх подолати. Ми зараз маємо шанс зберегти країну єдиною», - акцентував в.о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

Меморандум про співпрацю в рамках Програми «Змінимо країну разом» між Міністерством освіти і науки України, Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Луганською обласною державною адміністрацією, Донецькою обласною державною адміністрацією, компанією ДТЕК – DTEK та Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» було підписано в рамках конференції “Співпраця задля розвитку”, що відбулася 9-10 грудня 2019 року в селі Плав’я.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook