Львівська обласна дитяча лікарня "ОХМАТДИТ” отримала сучасне кардіологічне медичне обладнання

6 лютого 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 лютого, Львівській обласній дитячій лікарні "ОХМАТДИТ” вручили кардіологічне медичне обладнання для потреб пацієнтів, а саме: вимірювач артеріального тиску ВАТ-41-2.

Обладнання придбали за зібрані кошти під час благодійної акції ВБФ "Серце до серця" - "Дитяче серденько, живи!" у Львівській області. Його вартість – 35 тис гривень.

“Кожного року проводяться такі благодійні акції, під час яких збираємо кошти для обладнання в обласні дитячі лікарні. Будемо сподіватись, що придбаний вимірювач артеріального тиску служитиме тривалий час цьому медичному закладу”, -  зазначила обласний представник ВБФ "Серце до серця" у Львівській області Ольга Якимів.

Як розповіла  лікар-педіатр Львівської обласної дитячої лікарні "ОХМАТДИТ" Андріана Мальська, обладнання призначене для  проведення добового моніторингу артеріального тиску з метою  діагностики у пацієнта артеріальної гіпертензії.

“До нас приходить багато дітей із скаргами на артеріальну гіпертензію. Для того, щоб визначити це захворювання необхідне таке обладнання, яке дозволяє  цілодобово вимірювати артеріальний тиск у пацієнта. Ми вдячні за цей апарат,  який є необхідним для нашої лікарні та полегшить діагностику”, - зазначила Андріана Мальська.

Цьогоріч таку Всеукраїнську акцію з назвою “"Дитяче серденько, живи!"  проводитимуть у квітні.  Відтак, ВБФ "Серце до серця" запрошує долучатись усіх охочих.

“Приємно зазначити, що Львівська обласна адміністрація працює з Фондом не один рік. Важливо, що ми можемо долучатися до збору коштів та залучати волонтерів, адже щорічні акції, які організовує ВБФ "Серце до серця" - "Дитяче серденько, живи!" – це добрий показник, що ми рухаємось у напрямку Європи, а також крок до того, що ми можемо єднатись і наші громадяни показують, що ми є європейською країною”, - зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Зазначимо, загалом щорічно в Україні народжується близько 10000 тисяч дітей з вродженими  вадами серця, з них  близько 1500 немовлят мають критичну ваду серця та потребують невідкладного хірургічного втручання.

 

Ключові слова:

обладнанняохматдит

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook