У львівському ОХМАТДИТі відкрили перші іменні палати

21 квітня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Опікунською радою Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» було запропоновано облаштувати у лікарні спонсорські палати – за прикладом закордонних лікарень, де за кошти благодійників ремонтують або споруджують нові палати і називають їх іменем спонсора ремонтних робіт. Таким спонсором-благодійником для ОХМАТДИТу стала депутатка Львівської обласної ради, членкиня Опікунської ради ОХМАТДИТу  Тетяна Бей.

Відремонтували та облаштували дві палати і коридор біля них (з кухонним кутком та санвузлом). Нові палати матимуть назву «Bey-room». Такі іменні палати в ОХМАТДИТі з’явилися вперше.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький оглянув відремонтовані приміщення та пообіцяв також особисто долучитися до такої ініціативи ОХМАТДИТУ.

«Наш Охматдит значно змінився за минулий рік і все менше нагадує про те похмуре радянське приміщення, яке було тут раніше. І все це – спільна заслуга керівництва, працівників закладу і соціально відповідального бізнесу. Вони зробили вже так багато добрих справ, що стали однією великою і дуже дружньою родиною.

Заохочую всіх, хто має можливість, приєднатися до їхніх ініціатив. В Охматдиті є ще багато приміщень, які потребують ремонту. А я з величезною радістю приймаю естафету від Тетяни Бей - візьмусь за оновлення наступної палати!», - зазначив Максим Козицький.

Ключові слова:

охматдит

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook