На початку червня у Львові підіб’ють підсумки футбольного року

29 травня 2020р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьомого червня у Львові відбудеться XXIII Конгрес Української асоціації футболу. Про підготовку до нього йшлося сьогодні, 29 травня, на робочій нараді, яку очолив голова обласної державної адміністрації Юрій Холод.

Також у нараді участь взяли керівники структурних підрозділів Львівської ОДА, а також перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко, голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевченко, директор стадіону «Арена Львів» Юрій Майборода.

“Конгрес розпочне свою роботу о 14.00 на “Арені-Львів”. Зрозуміло, з дотриманням передбачених законодавством санітарних та протиепідемічних заходів. Саме про це ми говорили сьогодні з представниками поліції, ДСНС, медиками. Бо кожна така подія вимагає наразі значних заходів щодо дотримання безпеки в умовах карантину і загрози зараження коронавірусом”, - каже заступник голови ЛОДА Юрій Холод.

У порядку денному Конгресу, серед іншого, передбачені такі питання, як звіт президента, виконавчого комітету та адміністрації УАФ, звіт аудиторського органу УАФ щодо консолідованої фінансової звітності та річний фінансовий звіт УАФ за 2019 рік, про затвердження нової редакції Статуту УАФ. Участь у Конгресі, крім керівництва Української асоціації футболу та членів виконавчого комітету УАФ, візьмуть по три делегати від кожної регіональної (обласної) асоціації футболу.

Довідково:

Конгрес є вищим органом управління Української асоціації футболу. Порядок ведення Конгресу та інших зборів/засідань органів управління УАФ визначається Процедурним регламентом УАФ. Черговий Конгрес проводиться щороку, як правило, перед Конгресами УЄФА та ФІФА, якщо такі проводяться.

Ключові слова:

футболконгрес

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook