Майже 20 тисяч вболівальників очікують на матчі чемпіонату світу - 2022 з футболу між збірними командами України та Боснії і Герцеговини

4 жовтня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

12 жовтня у місті Львові на стадіоні ДП «Арена Львів» відбудеться відбірковий матч чемпіонату світу - 2022 з футболу між національними чоловічими збірними командами України та Боснії і Герцеговини.

Сьогодні  в межах наради першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика із представниками різних структур обговорили організаційні моменти проведення футбольного заходу.

Як зазначив начальник служб із питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ Андрій Таран, на матчі очікують до 20 тисяч вболівальників. Українська асоціація футболу відповідно до рекомендацій МОЗ України взяла до уваги всі чинні протоколи та готова забезпечити присутність глядачів на поєдинку.

“На стадіоні вболівальники мають перебувати у масках, закриваючи ними ніс і рот. Під час входу на стадіон проходять температурний скринінг, показують документи, які посвідчують особу”, – наголосив Андрій Таран.  

Продаж квитків відбувається виключно онлайн. Організатори матчу наголошують, вболівальникам обов’язково необхідно роздрукувати квитки.  

«На  стадіоні не буде можливості просканувати квитки з мобільного пристрою, тому глядачі мають мати вже роздруковані. Працюватиме декілька сервіс-центрів, де можна буде роздрукувати безпосередньо на Арені”, – додав Андрій Таран.

У свою чергу Андрій Годик доручив департаменту охорони здоров'я забезпечити чергування “швидких” упродовж матчу, а правоохоронним органам організувати належні заходи безпеки. Щодо руху громадського транспорту та доїзду вболівальників після матчу буде повідомлено згодом.

Нагадаємо, за підсумками жеребкування європейської кваліфікації ЧС-2022 Українська збірна опинилася у групі D разом з Фінляндією, Францією, Боснією і Герцеговиною та Казахстаном.

Ключові слова:

матчоргнарадафутбол

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook