У Новояворівську до Дня захисту дітей нагородили особливу малечу

1 Червня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

До Дня захисту дітей у Новояворівську привітали переможців творчого конкурсу серед дітей з особливими потребами соціального центру “Регіна” та дітей, які стоять на обліку в інклюзивно-ресурсному центрі Яворівської РДА.

Подарунки переможцям та установам вручили заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Холод, голова міської ради Василь Муравель, голова РДА Андрій Шумський та заступник голови райради Володимир Мацелюх. Через карантин, конкурс відбувався дистанційно. Участь у ньому взяла 41 дитина. Всі вони малювали малюнки та виготовляли різні художні вироби відразу на дві теми «Я маю право» та «Мої мрії. Моє майбутнє».

“Особливі діти - це діти, які вчать нас бути людьми. Так, вони часто вимагають нашої особливої уваги і турботи. Але віддають за це любов сторицею. При радянському часі таких дітей закривали в інтернатах, сегрегували, відділяли від решти. Проте світ давно знає слово “інклюзія”. А ми саме тепер наповнюємо його реальним змістом”, - каже заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Подарунки за участь у конкурсі отримали всі діти. Так само гості нагородили педагогів і передали техніку установам. Соціальному Центру “Регіна” в Новояворівську вже понад два роки. Тут навчаються і займаються у майстернях понад чотири десятка особливих дітей та людей. Зокрема, вони виготовляють паперові пакети.

Інклюзивно-реабілітаційному центру Яворівської райради - понад рік. На обліку у нього 130 дітей, проте реабілітацію постійно проходять 26. Подібних центрів на Яворівщині мають на меті створити ще щонайменше два. Крім того, за словами Наталі Кулик, керівниці центру “Регіна”, місту дуже потрібен Центр раннього втручання - для дітей від народження до чотирьох років.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook