На Яворівщині відзначили День Державного Прапора

23 серпня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 23 серпня, громада Яворівщини, як і вся Україна, відзначає День Державного Прапора.

З нагоди свята заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, керівництво районної державної адміністрації та районної ради, депутати та мешканці району взяли участь у відзначенні Дня Прапора України і спільно помолились за Україну.

"З любов'ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави - синьо-жовтий стяг. Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. Сьогодні щиро вітаю Яворівську громаду зі святом. Нехай символ України - Державний прапор - осяює наш шлях та надихає до нових успіхів у добрих справах задля розвитку України" - зазначив Іван Собко.

Також на завершення очільники влади нагородили учня Краковецької ЗОШ ім. Р. Шухевича Володимира Хоростіля, який отримав найвищі бали за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з біології – 200 балів, а також працівників поліції за сумлінне виконання службових обов'язків, вагомий внесок у захист територіальної цінності і незалежності України, та з нагоди відзначення 29-ї річниці від Дня Незалежності України, а також Галину Данилову за патріотично - національне виховання молоді

Ключові слова:

прапорЯворівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook