На Львівщині запрацював кабінет тверезого водія

3 Червня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні на базі Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень, що на вулиці Кульпарківській, 95 запрацював кабінет для проведення медичних оглядів водіїв.

З обласного бюджету на відновлення роботи спеціалізованого кабінету скерували 1 млн грн.

«В час епідемії коронавірусу ми не помічаємо епідемії безвідповідальності на дорогах. Два роки, на жаль не було сертифікованого кабінету, де можна було проводити огляди водіїв на стан сп’яніння. Тому сьогоднішнє відкриття – непересічна подія. До відкриття кабінету долучились волонтери, поліція, медики, за що їм велика вдячність. Тепер їздити і ходити вулицями Львівщини буде безпечніше», - зазначив під час відкриття кабінету голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Питання відновлення роботи кабінету порушували не раз.

«Коли Максим Козицький приступив до виконання обов’язків голови ОДА, у мене було кілька першочергових завдань, одне з яких - відновлення кабінету. До його відкриття ми були готові ще раніше. Чекати далі на будь-які спіфінансуваня чи альтернативні кошти уже не стали.  Ситуація із водіями, які вільно себе почувають у стані сп’яніння, вийшла за межі розумного та стала неприпустимою. Переконаний, що сьогоднішнє відкриття довзолить більш безпечно пересуватися водіям і пішоходам», - акцентував заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Кабінет працюватиме цілодобово, у ньому чергуватимуть позмінно бригади, що складатимуться із лікаря та медсестри.

«Функціонування цього кабінету стало можливим  завдяки спільній роботі та чіткій позиції обласної влади. Небезпека на дорогах та кількість ДТП вийшла з-під контролю, тому відкриття кабінету - це справжній успіх. Після затримання водія на дорозі і у випадку відмови проходження огляду поліцейським, водія скеровують у медичний заклад, тоді ми робимо огляд і даємо свої висновки», - розповіла директор КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень» Мирослава Кабанчик.

Приймати нетверезих водіїв кабінет готовий уже від сьогодні. А огляд робитимуть у присутності поліції.

За інформацією Патрульної поліції Львівської області, станом на 31 травня на території області трапилася 261 ДТП за участі нетверезих водіїв, з них 36 аварій з постраждалими, в яких загинуло двоє осіб і травмовано 51 особу.  На території Львівщини поліцейські склали 3095 протоколів на нетверезих водіїв.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook