Львівському академічному обласному театру ляльок – 75 років

12 Червня 2020р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Академічний обласний театр ляльок відзначає 75 років із дня створення.

З ювілеєм колектив театру привітав заступник голови Іван Собко:

«Театр ляльок – це унікальна можливість для дітей та дорослих поринути в світ казок і фантазій. Це мистецька платформа, яка вміє говорити з дитиною доступною мовою. Це місце, де для дітей оживають казки, які вони слухають перед сном. Я сам досить часто воджу своїх дівчаток на вистави. Їм дуже подобається. Прийміть найщиріші вітання з таким поважним ювілеєм. Натхнення Вам для реалізаіції всіх Ваших проєктів, вдячних глядачів та овацій».

Львівський театр ляльок було засновано 12 червня 1945 року. Першим головним режисером театру була Антоніна Мацкевич – учениця видатного українського митця-реформатора, режисера та актора Леся Курбаса, аперший театральний сезон відкрився у квітні 1946 році прем’єрою вистави “Івасик - Телесик”. 

75 років діяльності Театру – це:

- 200 постановок вистав;

- 30 оригінальних вистав кожного театрального сезону, більшість яких виконується на театральних сценах упродовж 10-20 років;

- 60 тисяч глядачів міста та області, що переглядають вистави впродовж театрального сезону;

- активна гастрольна діяльність регіонами України, а також Польщі, Югославії, Чехії, Литви, Латвії, Естонії, Узбекистану, Таджикистану.

Львівський обласний театр ляльок – учасник та переможець ряду престижних вітчизняних та Міжнародних театральних фестивалів.

Головними пріоритетами театру впродовж останніх років є розвиток якісного мистецького та універсального контенту для сімейної аудиторії. Окрім репертуарної програми показів, театр пропонує чимало супутніх подій. Це майстер-класи з театрального мистецтва, освітні події, сімейні свята та вечірки, екскурсії театром, читки п’єс. Також запроваджено послугу перегляду вистав у перекладі іноземними мовами за допомогою мобільного додатку.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook