Львівському госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Ю.Липи передали апарат ШВЛ

22 Червня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 червня, Львівському обласному госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Ю.Липи передали апарат штучної вентиляції легень. Обладнання придбали за кошти Фонду Ріната Ахметова та ДТЕК.

“У квітні ми передали на потреби області майже 35 тисяч експрес-тестів для діагностики вірусу та захисні костюми для медиків. Минулого тижня ми вже передали 6 апаратів ШВЛ на потреби Львівської області, а сьогодні ще один апарат експертного рівня, французького виробництва компанії Air Liquide Medical Systems SA. Це висококласне обладнання, яке важко купити, так як через пандемію воно затребуване в кожній країні світу. Апарати ШВЛ, які придбав для українських медиків Фонд Ріната Ахметова та ДТЕК, це реанімаційне обладнання високого класу. Вони автоматизовані і значною мірою виключають людський фактор. Завдяки цьому, закуплені апарати ШВЛ, можуть бути використані майже відразу ж після інсталяції практично в будь-якому куточку України, що дуже важливо в умовах епідемії, коли рятувати життя потрібно тут і зараз. Для нас важливо у такий час надавати підтримку, де працюють підприємства ДТЕК”, - зазначив директор ДТЕК Західенерго Олег Таращук.

 200 апаратів ШВЛ вже закупили і доставляють в Україну. На сьогодні 32 одиниці вже доставили. Це найбільша партія такого висококласного обладнання, що надійшла для українських лікарень.

«Ми маємо стабільно контрольовану ситуацію, проте кількість хворих є  приблизно 130-170 кожного дня. Така динаміка вказує на те, що карантин швидко не закінчиться. Наше завдання - максимально стабілізувати ситуацію для того, щоб люди не помирали, а населення розуміло, що карантин і його послаблення - це не свавілля.  Якщо кожен мешканець Львівщини буде розуміти, що перш за все, він має вживати елементарних заходів для свого здоров’я, то ситуація налагодиться. У нас надійні партнери, з якими працює Львівська область не перший рік і не лише у сфері медицини. Фонд реалізує свої проєкти на Львівщині. Фонд не на словах, а ділом долучився до великої справи. Ці апарати ШВЛ врятують не одне життя»,- наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Зазначимо, перший транш допомоги був спрямований до державних лікарень ще наприкінці березня.

Ключові слова:

обладнанняшвл

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook