Львівщина напрацьовує спільні бізнес-проекти із Українсько-арабською діловою радою

16 липня 2020р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся сьогодні із шейхом Абу Алруб Емадом, аби обговорити пріоритетні галузі співробітництва та визначити напрями подальшої співпраці.

Максим Козицький ознайомив гостя із економічним потенціалом регіону та акцентував на готовності області розвиватись та напрацьовувати спільні проекти із новими партнерами.

«Львівщина може запропонувати партнерам чимале поле для діяльності. У сфері сільського господарства у нашого регіону є велика перевага: відсутність великих монополістів. Тому у нас домінує здорова конкуренція. Окрім агропромислового сектору, Львівщина може запропонувати проекти у галузі деревообробки, медичного туризму, альтернативної енергетики, ІТ-кластеру та науки, а також  в оборонній сфері», - акцентував Максим Козицький.

Представників Українсько-арабської ділової ради перш за все зацікавила галузь сільського господарства та можливість інвестувати в агропромисловий комплекс області.

«Україна - надзвичайно перспективна країна, ми певний час розглядали можливість інвестувати в іншу країну, однак ваш потенціал і можливість розвитку справді вражає. Львівщина особливо нас зацікавила через позитивний бізнес-клімат та значний досвід в агропромисловій галузі. Об’єднавши зусилля та визначивши пріоритети, ми можемо досягти спільного успіху», - наголосив під час розмови президент Українсько-арабської ділової ради Абу Алруб Емад.

В межах зустрічі обговорили можливість організації В2В зустрічей для підприємців, прес-тур Львівщиною для журналістів та проведення спільного  бізнес-форуму після скасування обмежувальних заходів через коронавірус.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook