Підприємці Львівщини напрацьовуватимуть бізнес-контакти із партнерами Королівства Бельгія

22 липня 2020р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик зустрівся сьогодні із Почесним Консулом Королівства Бельгія у Львові Ярославом Гарцулою, аби обговорити інвестиційну та торговельно-економічну співпрацю між країнами.

Під час зустрічі перший заступник наголосив на важливості співпраці із європейськими партнерами та наголосив на великому потенціалі регіону для розвитку бізнесу.

«Львівщина може якісно конкурувати із багатьма країнами у різних сферах. У нас є інвестиційна база, значні ресурси у сфері АПК, досвід та можливості у галузі рекреації та туризму, а також професійний кадровий ресурс. Область зацікавлена у тому, щоб сюди заходили інвестори, і від цього виграють усі», – зазначив Андрій Годик.

Почесний Консул Королівства Бельгія акцентував увагу першого заступника на тому, що Львівщина якісно відрізняється як регіон найцікавіший та найкомфортніший для інвестицій.

«Наше спільне завдання презентувати бізнес Львівщини в Бельгії. Усі бельгійські компанії, які відкрились в області впродовж останніх десяти років ефективно працюють і  надалі. Багато бельгійських підприємців зацікавлені відкривати свої виробничі потужності саме на Львівщині», - наголосив Ярослав Гарцула.

Сторони зійшлися на думці про доцільність організації бізнес-туру для підприємців Львівщини, аби встановити партнерські зв’язки із колегами Королівства Бельгія.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook