Виконання місцевих бюджетів та залучення інвестицій в область обговорили під час скайп наради з головами РДА

28 липня 2020р, Новини. Департамент економічної політики, Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 липня, відбулась скайп нарада під керівництвом очільника Львівської ОДА Максима Козицького з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Серед питань, які розглядали, – виконання місцевих бюджетів, реалізація об’єктів капітального будівництва, залучення та супровід інвестиційних проєктів.

Про підсумки виконання місцевих бюджетів за перше півріччя цього року розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків. Як він зазначив, у загальний фонд місцевих бюджетів надійшло понад 7,8 млн грн, динаміка надходжень +3 % до аналогічного періоду минулого року, або ж 257 млн грн. Динаміка надходжень податків і зборів в області склала 103 %, відтак Львівщина посіла 12 місце за цим показником серед областей України.

Попри непростий час, 10 зведених територій бюджетів забезпечили виконання планових призначень півріччя. Це місто Борислав, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Кам’янка-Бузький, Перемишлянський, Пустомитівський, Старосамбірський, Турківський та Яворівський райони.

Також є 11 територій де є проблеми із виконанням дохідної частини та очікується невиконання річного плану за доходами – міста Моршин, Трускавець, Самбір, Новий Розділ, Стрий, Дрогобич, а також Сколівський, Радехівський, Бродівський, Мостиський та Стрийський райони.

Про залучення та супровід інвестиційних проєктів присутніх поінформував начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис. За його інформацією, на супроводі в РДА та МВК перебуває 450 інвестиційних проєктів та 130 в ЛОДА.

«Першочерговим завданням управління є охопити всі можливі інвестиційні об’єкти, щоб створити максимально сприятливий інвестиційний клімат», - зазначив він.

Також в межах наради голова Старосамбірської РДА Петро Назар прозвітував про проведену роботу. Інформація стосувалася різноманітних галузей життя району: інфраструктури, медицини, освіти, економіки, агропромислового розвитку тощо.

За підсумками наради головам РДА доручено підсилити роботу із супроводу інвестиційних проєктів.  

«Робота має бути системною та максимально сприяти залученню інвестицій в область», - наголосив Максим Козицький. 

Також керівнику Старосамбірського району доручено спільно з податковим органом забезпечити збільшення надходжень до бюджету району, насамперед, акцизного податку з пального та податку на майно, зменшити податковий борг з податку на доходи фізичних осіб у розрізі платників та заслухати керівників підприємств на засіданнях відповідної районної робочої групи.

Окрім цього, забезпечити погашення дефіциту коштів на оплату праці працівникам бюджетної сфери та розглянути питання щодо зменшення або надання пільгових ставок по платі за землю, місцевих податках та зборах для юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які зазнали фінансових збитків у період дії карантину.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook