Львівщина розширюватиме інвестиційний потенціал у агропромисловій галузі

28 липня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 липня, голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся із представниками компанії “Контінентал Фармерз Груп”.

Присутні поспілкувалися про подальший розвиток та розширення інвестиційної співпраці в регіоні.

Як зазначив генеральний директор “Контінентал Фармерз Груп” Георг фон Нолкен, упродовж 2019 року до бюджетів усіх рівнів від агрохолдингу надійшло понад 670 млн гривень податків, що робить компанію одним із найбільших платників податків в аграрній галузі у Західній Україні.

«Хочу подякувати за те, що такі великі компанії працюють в Україні та сплачують податки. Окрім того, створюють нові робочі місця. Ви робите важливу роботу і, ми зі свого боку, всіляко будемо підтримувати Вас у всіх починаннях», - наголосив Максим Козицький.

Зазначимо, що компанія є однією із провідних виробників картоплі в Україні. Для зберігання продукції використовують картоплесховища у Тернопільській та Львівській областях, загальною місткістю 87 тисяч тонн. До складу холдингу входить власний крохмальний завод. 

Відтак, у межах зустрічі сторони обговорили можливість розміщення на території Львівської області ще одного картоплесховища та елеватора.

“Контінентал Фармерз Груп” щорічно збирає понад 800 тисяч тон врожаю, серед яких: пшениця, картопля, ячмінь, соняшник, ріпак, кукурудза. О

Крім того, сторони поговорили про підтримку компанією розвитку кооперативного руху та пропагує створення сільськогосподарських кооперативів. Таких, станом на сьогодні – 30. Вони займаються ягідництвом, бджільництвом, молочарством та іншою діяльністю.

Ключові слова:

інвестиціїголова ЛОДА

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook