Визначено переможців конкурсу у галузі соціального підприємництва
Сьогодні, 30 липня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика, відбулось чергове засідання конкурсної комісії з визначення інститутів громадянського суспільства з метою надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету для створення (розширення) соціальних підприємств.
За результатами засідання затверджено рейтинг проєктів, які представляли представники інститутів громадянського суспільства на відкритому захисті.
Оцінювання проєктів здійснювалося відповідно до критеріїв, визначених у Порядку надання та використання коштів обласного бюджету на фінансову підтримку інститутів громадянського суспільства для створення соціальних підприємств.
За результатами оцінювання переможцями конкурсу стали:
- Підприємство об’єднання громадян «Львівський виробничий центр «Крафт» Громадської організації «Всеукраїнська організація підприємців та працюючих людей з інвалідністю України», яке презентувало бізнес-план «Розвиток нових напрямків бізнесу підприємства об’єднання громадян «Львівський виробничий центр «Крафт» з метою трудової зайнятості людей з інвалідністю»;
- Благодійна організація «Благодійний фонд Кузик Уляни», яка представила бізнес-план «Організація закладу харчування-кафе «БАЗИЛІК»;
- Громадська організація «Агенція місцевого економічного розвитку Кам’янка-Бузького району, яка презентувала бізнес-план «Створення і запуск потужностей з переробки і продажу грецького горіха».
Новини за темою
В області визначили сільгоспвиробників, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету
20 квітня 2022
Сьогодні відбулось перше засідання комісії з визначення одержувачів фінансової підтримки в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині. Засідання відбулось під головуванням заступника начальника Львівської обласної військової адміністрації Віталія Загайного. «З огляду на воєнні дії, у Львівській ОВА затвердили нову програму підтримки та розвитку сільського господарства. Загальний фонд програми складає понад 22 мільйони гривень. Розуміємо, що доступ до фінансування сьогодні обмежений, адже зусилля влади зараз зосереджені на підтримку Збройних Сил України, внутрішньо переміщених осіб. Щодо програми, то зараз актуальним залишається питання надання швидких кредитних коштів, які потребують наші дрібні сільгоспвиробники», - зазначив Віталій Загайний. Члени комісії заслухали заявки учасників та визначили сільгоспвиробників, які отримають додаткове фінансування з обласного бюджету. До розгляду комісії внесли 10 конкурсних заявок від семи суб’єктів господарювання. Загальна сума фінансування – 1 млн 150 тисяч. Заявки подані за такими напрямками: відшкодування % за кредитним договором та договорами фінансового лізингу на загальну суму понад 650 тисяч гривень; пільгові кредити на зворотній основі на загальну суму 300 тисяч гривень. Крім цього, надали підтримку трьом органам місцевого самоврядування на завершення заходів з поліпшення громадських пасовищ розпочатих торік на суму близько 170 тисяч. За умови відкриття державного реєстру речових прав та одержання можливості проводити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення надано право для однієї територіальної громади на суму 23 тисячі гривень. Детальніше про програму підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині читайте за посиланням
Оголошено список переможців-перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах
14 квітня 2022
Управління транспорту та зв’язку Львівської обласної військової адміністрації оголошує результати конкурсу з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Львівської області (внутрішньообласні маршрути), що відбувся 5 квітня. Відповідно до оголошення конкурсу з 2 грудня по 28 грудня 2021 року (включно) тривав прийом документів від перевізників-претендентів. Документи для участі в конкурсі подали 24 перевізники. Подано 61 комплектів-документів. (Конверт № 1 та конверт № 2). Нагадуємо, що Львівською обласною державною адміністрацією в газеті «Львівська Пошта» від 01.12.2021 № 49 (2370) було оголошено конкурс на 73 об’єктів, з них 22 об’єкти – це приміські маршрути, 51 об’єкт – це міжміські маршрути або окремі графіки міжміських маршрутів. З протоколом засідання можна ознайомитися тут. Наказ про недопущення перевізників-претендентів до участі в конкурсі. Наказ про визначення переможців-перевізників. Конкурс проводиться відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 (із змінами та доповненнями).
Конкурсна комісія визначила сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету
7 грудня 2021
Під очільництвом заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного відбулось засідання конкурсної комісії з виконання Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині. Члени комісії заслухали заявки учасників та визначили сільгоспвиробників, які отримають додаткове фінансування з обласного бюджету. До розгляду комісії внесли 23 конкурсні заявки на загальну суму 2,1 мільйона гривень. Сільськогосподарські виробники отримали допомогу за наступними напрямками: пільгові кредити на реалізацію бізнес-планів; відшкодування відсотків за кредитними договорами та договорами фінансового лізингу; відшкодування вартості основних засобів для сімейних фермерських господарств; дотація учасникам АТО (ООС) на 1 га сільськогосподарських угідь; бюджетна субсидія на одиницю оброблювальних угідь для виробників органічної продукції відшкодування вартості сертифікації органічного виробництва. «Фінансова підтримка дозволяє здешевити вартість придбання основних засобів для 2-х сімейних фермерських господарств, започаткувати сімейний бізнес з розвитку 2 молочних ферм та в галузі ягідництва, що є одним з пріоритетів у реалізації Стратегії розвитку сільського господарства на Львівщині. В цілому в рамках реалізації Комплексної програми здешевлено 32,9 млн грн кредитних коштів, залучених на проведення комплексу польових робіт та придбання сільськогосподарської техніки, здешевлено вартість сертифікації 443,5 га земель під органічне виробництво. Розпочато реалізацію 15 бізнес-проєктів в аграрній галузі» - зазначив Віталій Загайний. Фінансова підтримка переможцям конкурсу бізнес-планів передбачає, що вони мають повернути кошти терміном до 5-ти років.
Іван Собко привітав переможців Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»
23 листопада 2021
У I етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» за компетенцією «Зварювальні роботи» брали участь учні випускних груп віком від 18 до 22 років, які отримують первинну професійну підготовку. Сьогодні переможців привітав заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко та вручив дипломи та цінні подарунки. “Фінансування закладів профтехосвіти має бути належним. Усі кошти, які надходять, ми спрямовуємо цільово на розвиток науково-практичних центрів і професійно-технічної освіти. За останні два роки відкрили понад десяток науково-практичних центрів із новими можливостями та сучасним обладнанням. У них наші випускники мають змогу отримати практичні навики, що є важливим у подальшій діяльності. Ми багато будуємо доріг, здаємо в експлуатацію школи і лікарні, але важливо пам’ятати, що основне – це людина. Необхідно вкладати кошти у її розвиток. Ми працюємо, щоб діти мали комфортні умови навчання, хороших педагогів. Не потрібно соромитись робітничих професій, бути зварювальником – це престижно. Якщо людина має можливість вчитись на якісному обладнанні, то вона стає хорошим фахівцем”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА. Іван Собко наголосив, що на наступний рік планується збільшення фінансового ресурсу і на науково-практичні центри, і на профтехосвіту загалом. “Зараз працюємо над проектом обласного бюджету на наступний рік. На професійно-технічну освіту плануємо закласти вдвічі більше коштів, аніж торік. Сподіваємось, що й усі стрічки у державному бюджеті на розвиток цього освітнього напряму теж будуть збільшені. Наша позиція – це ефективне освоєння коштів. Вітаю щиро переможців, усі робітничі професії є надзвичайно затребуваними. Працюйте, наполегливо вчіться, не важливо, яке місце ви займаєте у конкурсах, важливо, щоб ви любили те, що робите і вдосконалювались у цьому”, – додав Іван Собко. Зазначимо, учасник, що посяде 1 місце візьме участь у ІІ етапі Конкурсу (на регіональному рівні) та позмагається за перемогу з учасниками з інших областей. Переможець ІІ етапу представлятиме Україну на міжнародному рівні.
Визначено переможців Національного конкурсу творчих робіт «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді»
21 жовтня 2021
Національний конкурс творчих робіт «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді» ініційовано та проведено Інститутом політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення 30 річниці Незалежності України. Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді, підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури, створення умов для її творчого зростання. У Національному конкурсі взяли участь 17863 учасники. До оцінювання робіт конкурсантів були залучені відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань. За результатами Національного Конкурсу визначено переможців. І місце Сатир Анна Анатоліївна ІІ місце Зейкан Владислав Васильович Ступка Віктор Станіславович Шерепенко Єлизавета Петрівна ІІІ місце Нефьодова Лілія Борисівна Пухляк Євгеній Сергійович Сумцов Олексій Дмитрович Вітаємо переможців та бажаємо учасникам подальших успіхів!
Визначили переможців конкурсу «Четверта влада» серед редакцій місцевих радіостанцій
21 жовтня 2021
Конкурсна комісія затвердила переможців обласного конкурсу журналістики для редакцій місцевих ФМ радіостанцій «Четверта влада», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2021 році. Перелік переможців: 1 Радіо «Радехів» КП «Телестудія «Радехів» 2 «Жидачів FM» КП «Редакція радіомовлення «Жидачів ФМ» 3 Радіо «Сокаль» КП «Телерадіокомпанія «Сокаль» Червоноградської районної ради Львівської області 4 Броди FM КП Телерадіокомпанія «Броди» Бродівської міської ради 5 Золочів FM ТзОВ «Телерадіокомпанія Золочів» 6 «Франкова земля» КП «Дрогобицьке регіональне радіомовлення «Франкова земля» 7 «Неорадіо» ПП радіокомпанія «Карітас-Едегем» 8 Буське радіо КП Редакція Буського районного радіомовлення 9 Радіо «Слово» КП «Радіоредакція «Слово» 10 «Карпатський гомін» КП Студія радіомовлення «Капратський гомін» Нагадаємо, обласний конкурс журналістики для редакцій місцевих ФМ радіостанцій «Четверта влада» проводиться з метою розвитку громадянського та інформаційного суспільства, підтримки свободи слова, належного висвітлення ініціатив територіальних громад області, діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в місцевих друкованих виданнях.
Майже 100 спортсменів взяли участь у турнірі пауерліфтингу
11 жовтня 2021
10 жовтня у Львові завершився перший всеукраїнський турнір з класичного пауерліфтингу «West powerlifting cup», в якому взяли участь 97 спортсменів з 6 областей України. Представники Львівської, Чернівецької, Закарпатської, Волинської та Тернопільської областей змагалися у командному заліку турніру серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. В індивідуальному заліку також змагався представник Полтавської області. Турнір відбувся за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА. Впродовж трьох днів спортсмени у напруженій боротьбі змагалися за медалі та призи турніру. Найбільш жорстка боротьба була за перемогу в абсолютній першості серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок, чоловіків та жінок. Серед дівчат перемогу в абсолютній першості виборола цьогорічна чемпіонка світу з класичного пауерліфтингу серед дівчат, представниця Львівщини Станько Софія, яка у ваговій категорії до 57 кг продемонструвала суму триборства 305 кг. Серед юнаків найсильнішим серед всіх вагових категорій став представник Закарпаття Ілля Ковач , який у ваговій категорії до 105 кг зібрав суму триборства 670 кг. Серед юніорок найсильнішою стала Тетяна Каськів з Тернополя із сумою триборства 245 кг у ваговій категорії до 47 кг. Логвін Віктор зі Львова в результаті напруженої боротьбі став володарем перемоги в абсолютній першості серед юніорів. Результат Віктора склав 670 кг у ваговій категорії до 105 кг. Спортивна сім’я Королів не дала шансів суперникам на перемогу в абсолютній першості серед чоловіків та жінок. Серед жінок абсолютною переможницею першого всеукраїнського турніру з класичного пауерліфтингу «West powerlifting cup» стала Ярина Король із сумою триборства 350 кг у ваговій категорії до 57 кг. А вже на наступний день Іван Король виборов перемогу в абсолютній першості серед чоловіків з результатом 695 кг у ваговій категорії до 83 кг. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, кубками, медалями від управління молоді та спорту Львівської ОДА та подарунками від спонсорів змагань, магазину спортивного харчування, та фірми.
Журі конкурсу для педагогів визначило переможців та лауреатів
4 жовтня 2021
На Львівщині підбили підсумки обласного конкурсу «Інноваційні програми та дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу -2021». Конкурс тривав півтора місяця і дозволив презентувати свої доробки педагогам різних навчальних дисциплін. Відтак, лауреатами і переможцями конкурсу стали авторські колективи із Львівщини, до складу яких входили також педагоги Тернопільщини і Черкащини. Найбільше лауреатів визначено у номінації «Навчальні програми предметів для спеціальних закладів», серед яких велику увагу приділили навчанню дітей із порушеннями інтелектуального та психофізичного розвитку. «Цей конкурс буде щорічний. Цього року він містив п'ять номінацій, що орієнтовані на базову середню освіту. Хочемо, щоб наші вчителі навчились розробляти навчальні програми, бо кожен вчитель школи через певний час буде змушений розробити таку програму свого курсу. Також з його допомогою хочемо виявити талановитих педагогів», - наголосив керівник проєкту Роман Пастушенко. Переможцями конкурсу стали авторські колективи із Навчальною програмою інтегрованого курсу «Інтегрований курс літератур (української та зарубіжної). 5-6 класи» та Навчальною програмою інтегрованого курсу «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти» для 5-6 класів. Переможців та лауреатів конкурсу нагородять в межах Першого обласного педагогічного форуму, що відбудеться уже найближчого четверга. Нагадаємо, в області також триває конкурс для вчителів щодо покращення дистанційного навчання. До 24 жовтня прийматимуть роботи на конкурс «Дидактичне забезпечення змішаного та дистанційного навчання», на який свої розробки можуть подавати окремі автори та авторські колективи Львівщини. На ці два конкурси в Програмі розвитку освіти передбачили більше півмільйона гривень, відтак конкурси покликані покращити якість і зміст освіти. Програми-переможці можуть отримати підтримку департаменту для того, щоб вони були апробовані і подані на гриф Міністерства. За підсумками конкурсів визначать також пілотні школи, в яких реалізовуватимуть найуспішніші навчальні програми.
Конкурсна комісія визначила сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету
20 вересня 2021
Сьогодні, 20 вересня, відбулось засідання конкурсної комісії з виконання Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині на 2021 - 2025 роки. Члени комісії заслухали заявки учасників та визначили сільгоспвиробників, які отримають додаткове фінансування з обласного бюджету. Засідання відбулось під головуванням заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного та заступника голови Львівської облради Юрій Холод. «На засідання Комісії ми домінували проєкти з тваринництва та виробництва молока, що є одним з пріоритетів у реалізації Стратегії розвитку сільського господарства на Львівщині. Ця Комплексна програма націлена на підтримку дрібного та малого сільгоспвиробника та є доповненням до державної програми з підтримки агропромислового комплексу. Програма передбачає дев’ять фінансових інструментів, загальним обсягом фінансування 20,3 млн гривень у 2021 році», - повідомив Віталій Загайний. Члени комісії розглянули 18 конкурсних заявок на загальну суму 5,6 мільйони гривень. Заявки учасників були розподілені за п’ятьма напрямками: відшкодування відсотків за залученими кредитами, надання пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів, відшкодування вартості основних засобів, поголів’я великої рогатої худоби для сімейних фермерських господарств (СФГ), субвенція органів місцевого самоврядування на заходи з покращення пасовищ; відшкодування вартості сертифікації органічного виробництва. За результатами засідання, члени конкурсної комісії визначили шість сільгоспвиробників, що отримають фінансову підтримку у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів на загальну суму в 4 млн 280 тисяч гривень. Вказані сільгоспвиробники займаються вирощування зернових та молочним скотарством. Фінансова підтримка переможцям конкурсу бізнес-планів передбачає, що вони мають повернути кошти терміном до 5-ти років. Разом з тим, на засіданні розглянули пропозиції органів місцевого самоврядування на заходи з поліпшення громадських пасовищ. На це спрямують більш як 960 тисяч гривень для чотирьох територіальних громад. Ілона Орнат
Створення соціальних підприємств в області: департамент соцзахисту запрошує пройти опитування щодо вдосконалення конкурсу
9 вересня 2021
Щороку департамент соціального захисту населення оголошує конкурс із визначення інститутів громадянського суспільства, які отримають фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету для створення чи розширення соціальних підприємств. Для удосконалення порядку надання такої підтримки, а також для залучення до конкурсу ще більшої кількості учасників пропонуємо пройти опитування щодо створення соціальних підприємств у Львівській області за посиланням - https://cutt.ly/pWLerMu «Львівщина має всі шанси розвивати в себе напрям соціального підприємництва, і у нас уже є соціальні підприємці, які здійснюють цю діяльність і роблять це доволі ефективно. Соціальне підприємництво стає все більш актуальною темою для громадських організацій як альтернативне джерело фінансування. Відтак, щороку департамент соціального захисту населення оголошує конкурс із визначення інститутів громадянського суспільства з метою надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету для створення чи розширення соціальних підприємств», - зазначила начальник управління з питань сімейної політики та співпраці з громадськими середовищами департаменту соціального захисту населення Уляна Дорош.
Конкурсна комісія визначила сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету
3 серпня 2021
Відбулось засідання конкурсної комісії з виконання Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині на 2021 -2025 роки. Члени комісії заслухали заявки учасників та визначили сільгоспвиробників, які отримають додаткове фінансування з обласного бюджету. Комісію очолює заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний. «Ця Комплексна програма націлена на підтримку дрібного та малого сільгоспвиробника та є доповненням до державної програми з підтримки агропромислового комплексу. Програма передбачає дев’ять фінансових інструментів, загальним обсягом фінансування 20,3 млн гривень у 2021 році», - повідомив Віталій Загайний. Члени комісії розглянули 33 конкурсні заявки на загальну суму 4,5 мільйони гривень. Заявки учасників були розподілені за такими напрямками: відшкодування відсотків за залученими кредитами, пільгові кредити, підтримка кооперативів, підтримка сімейних фермерських господарств (СФГ), нішеві культури (гречка, жито), підтримка АТО, підтримка органічного виробництва, субвенція органів місцевого самоврядування на заходи з покращення пасовищ. За результатами засідання, члени конкурсної комісії визначили шість сільгоспвиробників, що отримають фінансову підтримку через компенсацію відсотків за залученими кредитами та договорами фінансового лізингу. Загальна сума кредиту склала 6 697, 0 тис. гривень. Також фінансову підтримку у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів отримають три сільгоспвиробники на загальну суму в 1 млн 379 тисяч гривень. Фінансова підтримка переможцям конкурсу бізнес-планів передбачає, що вони мають повернути кошти терміном до 5-ти років у розмірі, визначеному бізнес-планом. Разом з тим, на засіданні були розглянуті пропозиції органів місцевого самоврядування на заходи з поліпшення громадських пасовищ. На це спрямують більш як 2,2 млн гривень. Загальна площа цих пасовищ складе понад 350 гектарів. Кошти отримають: Меденицька, Миколаївська, Новороздільська, Рудківська та Заболотцівська територіальні громади. Інші зацікавлені громади мають змогу до 1 вересня подати свої пропозиції щодо покращення пасовищ у департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА. Ілона Орнат
Віталій Загайний зустрівся із представниками проєкту «Супровід урядових реформ в Україні»
30 Червня 2021
Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний зустрівся із представниками проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що виконується Alinea International за підтримки Уряду Канади. Участь у нараді взяла директорка Alinea International Ltd. в Україні, директорка проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що впроваджується Alinea International за фінансової підтримки Уряду Канади Танія Лей Санфорд Аммар, заступниця директорки проєкту SURGe Ірина Тушницька, проєктний аналітик проєкту Ольга Мардак, керівниця Ініціативи з розвитку послуг в громадах для дітей та сімей проєкту Катерина Новохатня, координаторка пілотного проекту в Львівській області, Ініціатива з розвитку послуг в громадах для дітей та сімей проєкту Ольга Бойко та начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис. Під час зустрічі обговорили, зокрема, питання співпраці Львівської ОДА та проєкту SURGe та окреслили план подальших спільних дій. «Ми працюємо на різних рівнях для того, аби допомогти виконувати завдання уряду», - наголосила Танія Лей Санфорд Аммар. Вона зосередилась на важливості розвитку соціально орієнтованого бізнесу в області. Головне, що відрізняє соціального підприємця від просто бізнесмена – це соціальна місія. Усі вони вирішують проблеми із працевлаштуванням незахищених верств населення, зокрема і людей з інвалідністю. Віталій Загайний розповів гостям про досвід соціального підприємництва у області та поінформував про підтримку такого бізнесу із обласного бюджету. «Зараз в області працюють соцпідприємства, які займаються різними видами діяльності: громадське харчування, виробництво одягу, аксесуарів, паперових виробів. І, що важливо, воно не зосереджені тільки у Львові, а працюють у громадах. Ми безумовно націлені на збільшення кількості соціальних підприємств та готові підтримувати тих, хто вже працює. Підтримуючи такі ініціативи, ми покращуємо стан інституцій, які вже працюють із соціально вразливими категоріями населення», - наголосив заступник голови ЛОДА. Так, на фінансову підтримку соцпідприємств із обласного бюджету у 2021 році виділили 1,3 млн грн. «Безумовно, за соціально орієнтованим бізнесом – майбутнє. І ми готові підтримувати такі ініціативи. Але, як донори, хочемо бути впевненими, що вони працюватимуть і розвиватимуться», - наголосила Танія Лей Санфорд Аммар. Під час зустрічі обговорили також питання подальшої співпраці в частині реалізації ДІ-реформи у Львівський області, зокрема, плани щодо розвитку соціальних послуг для дітей та сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та розвитку інклюзії на рівні громад. Віталій Загайний вважає, що подальша робота з громадськими і міжнародними ініціативами активізує реалізацію державної політики у цій сфері: «Я дуже ціную нашу співпрацю. Адже це робота, яка має величезну цінність – захищати та допомагати тим, хто цього найбільше потребує. А успіх реформи залежить, в першу чергу, від створених на рівні громади освітніх, медичних, соціальних послуг відповідно до потреб дітей та їх сімей». «В межах нашого візиту ми мали змогу відвідати навчально-реабілітаційний центр «Джерело». Тут використовують сучасні методики, а вихованцям допомагають інтегруватись у суспільство. Тому важливо впроваджувати такі приклади по всій області», - зазначила директорка проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe). Зазначимо, представники Служби у справах дітей Львівської ОДА, Департаменту соціального захисту населення ОДА спільно з представниками проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), проводять вебінари та інші навчально-методичні заходи для представників територіальних громад області щодо актуальних питань системи захисту прав і найкращих інтересів дітей та розвитку соціальних послуг в умовах децентралізації.