Віталій Загайний зустрівся із представниками проєкту «Супровід урядових реформ в Україні»

30 Червня 2021р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний зустрівся із представниками проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що виконується Alinea International за підтримки Уряду Канади.

Участь у нараді взяла директорка Alinea International Ltd. в Україні, директорка проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що впроваджується Alinea International за фінансової підтримки Уряду Канади Танія Лей Санфорд Аммар, заступниця директорки проєкту SURGe Ірина Тушницька, проєктний аналітик проєкту Ольга Мардак, керівниця Ініціативи з розвитку послуг в громадах для дітей та сімей проєкту Катерина Новохатня, координаторка пілотного проекту в Львівській області, Ініціатива з розвитку послуг в громадах для дітей та сімей проєкту Ольга Бойко та начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Під час зустрічі обговорили, зокрема,  питання співпраці Львівської ОДА та проєкту SURGe та окреслили план подальших спільних дій.

«Ми працюємо на різних рівнях для того, аби допомогти виконувати завдання уряду», - наголосила Танія Лей Санфорд Аммар. Вона зосередилась на важливості розвитку соціально орієнтованого бізнесу в області.

Головне, що відрізняє соціального підприємця від просто бізнесмена – це соціальна місія. Усі вони вирішують проблеми із працевлаштуванням незахищених верств населення, зокрема і людей з інвалідністю.

Віталій Загайний розповів гостям про досвід соціального підприємництва у області та поінформував про підтримку такого бізнесу із обласного бюджету.

«Зараз в області працюють соцпідприємства, які займаються різними видами діяльності: громадське харчування, виробництво одягу, аксесуарів, паперових виробів. І, що важливо, воно не зосереджені тільки у Львові, а працюють у громадах. Ми безумовно націлені на збільшення кількості соціальних підприємств та готові підтримувати тих, хто вже працює. Підтримуючи такі ініціативи, ми покращуємо стан інституцій, які вже працюють із соціально вразливими категоріями населення», - наголосив заступник голови ЛОДА.

Так, на фінансову підтримку соцпідприємств із обласного бюджету у 2021 році виділили 1,3 млн грн.

«Безумовно, за соціально орієнтованим бізнесом – майбутнє. І ми готові підтримувати такі ініціативи. Але, як донори, хочемо бути впевненими, що вони працюватимуть і розвиватимуться», - наголосила Танія Лей Санфорд Аммар.

Під час зустрічі обговорили також питання подальшої співпраці в частині реалізації ДІ-реформи у Львівський області, зокрема, плани щодо розвитку соціальних послуг для дітей та сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та розвитку інклюзії на рівні громад.

Віталій Загайний вважає, що подальша робота з громадськими і міжнародними ініціативами активізує реалізацію державної політики у цій сфері:

«Я дуже ціную нашу співпрацю. Адже це робота, яка має величезну цінність – захищати та допомагати тим, хто цього найбільше потребує. А успіх реформи залежить, в першу чергу, від створених на рівні громади освітніх, медичних, соціальних послуг відповідно до потреб дітей та їх сімей».

«В межах нашого візиту ми мали змогу відвідати навчально-реабілітаційний центр «Джерело». Тут використовують сучасні методики, а вихованцям допомагають інтегруватись у суспільство. Тому важливо впроваджувати такі приклади по всій області», -  зазначила директорка проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

Зазначимо, представники Служби у справах дітей Львівської ОДА, Департаменту соціального захисту населення ОДА спільно з представниками проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), проводять вебінари та інші навчально-методичні заходи для представників територіальних громад області щодо актуальних питань системи захисту прав і найкращих інтересів дітей та розвитку соціальних послуг в умовах децентралізації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook