Роботу в системі ProZorro розглянули на нараді із головами РДА

18 серпня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Моніторинг роботи розпорядників бюджетних коштів у системі «Прозоро» сьогодні розглянули під час Zoom-наради з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.

Нарада відбулась під головуванням очільника області Максима Козицького.

Нещодавно вийшла нова редакція закону, що змінила тип закупівлі на більш спрощений, відтак доручення голови ОДА переглянули та адаптували під нове законодавство.

«Відповідальні на місцях люди знають, що департамент економіки Львівської ОДА ще у 2018 році створив систему моніторингу. Зараз ми її модернізуємо, аби  вона була більш автоматизованою, а аналітика стала якіснішою і оперативною», - розповів в.о. директора департаменту економічної політики Степан Куйбіда.

За його словами, це дозволить мінімізувати недоліки у роботі із системою закупівель. Окрім того, фахівці департаменту готові організувати виїзні навчання для представників районів, аби детально розповісти про можливі помилки у роботі з системою.

Увагу представників районів також акцентували на неприпустимості завищення стартової вартості послуг, що подекуди на 300% вища від ринкової.

«Подібні зловживання є предметом звернення до аудиторської служби, а при потребі – і до правоохоронних органів. Аналіз закупівель за півроку показав значний брак прозорості процесу закупівель. Економія бюджетних коштів – основне завдання цього процесу, тому якщо економії нема, значить щось не так», - наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

За словами голови Львівської ОДА Максима Козицького економію державних коштів можна досягти шляхом залучення більшої кількості учасників на тендери та при забезпеченні прозорих умов закупівель для усіх учасників процесу.

Під час наради також зосередили увагу на необхідності ширшого інформування  суб’єктів господарювання про тендери та можливість участі в них.

Ключові слова:

РДА

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook