Львівщина напрацьовуватиме із підприємцями з Ізраїлю спільні проекти

20 серпня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик зустрівся із членами Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна, аби обговорити шляхи співпраці та можливості реалізації спільних бізнес-проектів.

Перший заступник звернув увагу гостей на позитивний інвестиційний клімат в регіоні, значний кадровий потенціал та чималі ресурси у різних галузях.

«Бізнес на Львівщині має почуватися безпечно та комфортно, і ми докладаємо до цього максимум зусиль. Налагодження якісної співпраці із партнерами різних країн дозволять реалізовувати нові пілотні проекти та залучати інвестиції в регіон. Інвестиційні можливості Львівщини насправді надзвичайно широкі, однак не всі про них знають, тому важливо поширювати цю інформацію серед представників бізнес-середовища різних країн», - зазначив Андрій Годик.

Під час зустрічі сторони обговорили варіанти співпраці у видобувній галузі, агропромисловому комплексі, медицині тощо.

«Львівщина завжди була у полі нашого зацікавлення, як область із великими можливостями. Ми готові до співпраці у різних галузях. Наших бізнесменів цікавлять непересічні, прогресивні проекти. Особливий фокус робимо на діджиталізацію комунікаційних процесів в сфері бізнесу, обмін досвідом в питаннях розвитку систем Smart city. Мусимо продемонструвати істеблішменту Ізраїлю усі можливості Львівщини», - акцентував голова Наглядової ради Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна Євген Шульгін.

На значній результативності спільних проектів наголосив керівник управління інвестиційної політики Роман Матис.

«Завжди наголошую на тому, що прогресивні країні звертають особливу увагу не на матеріальні, а на інтелектуальні інвестиції, адже за ними майбутнє. Завдяки налагодженій співпраці та ефективній комунікації Львівщина ось уже декілька років поспіль є надзвичайно привабливим регіоном для наших колег та партнерів», - наголосив керівник управління інвестиційної політики Роман Матис.

Під час розмови порушили питання створення будинку інновацій та науки у м. Львів. Для реалізації проекту планують залучити науковців та студентів Львівської політехніки, а також демонстраційні зразки провідних ізраїльських компаній.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook