У Будинку офіцерів презентували виставку загиблого воїна АТО Юрія Колесника

24 серпня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Виставка «Через призму війни та постать Ісуса Христа» - мистецький проект, що має на меті нагадати суспільству про війну. Всі твори в оригінальній та сучасній інтерпретації, з сакральним нахилом.

Деякі твори не були завершені, тому батько та сестра Юрія доопрацювали його роботи за ескізами та розмальовками.

Твори експозиції – це одна картина-сповідь, роздуми, бачення, кризи духу людини в час війни, страждань, болі. В противагу – простір вічності і незнищенності, що в час війни це боротьба за Божу правду, за світло Боже, за Україну, духовність, патріотизм, відповідальність.

Довідка:

Юрій Колесник народився 22 березня 1994 року в Дубровиці, Рівненської області, виріс у багатодітній родині. У 2013 році Юрій підписав контракт і пішов на військову службу в ЗСУ. У складі 80-ї окремої аеромобільної бригади брав участь у боях за Луганський аеропорт, пройшов «Іловайський котел». У 2014 році його контузило. Після повернення з фронту хлопець вступив до Академії сухопутних військ в Одесі, а згодом знову відправився на Схід та виконував бойові завдання у Луганській та Донецькій областях.

Життя юного митця обірвалось 23 жовтня 2017 року біля села Богданівка, Волновахського району. Прижиттєво був нагороджений відзнаками та медаллю «Захиснику України». Посмертно – орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook