У Львівській ОДА презентували фотовиставку у пам'ять про загиблих воїнів АТО/ООС

17 січня 2022р, Новини. Управління молоді та спорту, Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні у холі Львівської обласної державної адміністрації презентували фотовиставку французького фотографа українського походження Юрія Білака під назвою «Вшануй».

Фотовиставку в межах Всеукраїнської акції «Вшануй» презентували Міністерство молоді та спорту України та Державна установа «Всеукраїнський молодіжний центр» з нагоди відзначення торік 30-ї річниці Збройних Сил України, а також з метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності та російсько-української війни.

На важливості та актуальності теми виставки наголосив директор комунального закладу Львівської обласної ради ''Львівський обласний молодіжний центр'' Василь Шатрук.  

''Ця виставка має символічний характер, адже вчора був День пам'яті захисників Донецького аеропорту. Метою виставки є збереження пам'яті про новітніх героїв по всій Україні. На фотостендах зображені предмети, які найбільше асоціюються з рідними, які загинули захищаючи Батьківщину'', - сказав Василь Шатрук.

На відкритті був також присутній заступник керівника управління молоді та спорту ЛЬвівської ОДА Андрій Тур.

''Це ті люди, завдяки яким ми тут можемо святкувати Різдво в мирних умовах. Вони віддали найцінніше, своє життя, аби Україна залишилася незалежною і кожен з нас мав змогу говорити рідною мовою та зберігати свою ідентичність. Через таку виставку ми пізнаємо їх історію, а відповідно й бережемо пам’ять про них'', - зазначив Андрій Тур.

Виставка експонуватиметься у холі Львівської обласної державної адміністрації до 31 січня 2022 року, тому її зможуть переглянути усі охочі з дотриманням карантинних обмежень.

Організатором виставки є Львівський обласний молодіжний центр за сприяння департаменту комунікацій та внутрішньої політики та управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Детальніша інформація про виставку за посиланням.

Ключові слова:

виставкаЛОДА

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook