На Львівщині відбулась «Літня школа для молоді «Охорона культурної спадщини – моя справа»

2 вересня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

В межах реалізації проєкту «Літня школа для молоді «Охорона культурної спадщини - моя справа» громадської організації «Асоціація Культурних Ініціатив» учасники відвідали 11 районів Львівщини, налагодили контакти з фахівцями, які працюють над збереженням спадщини та оглянули понад 50 об'єктів культурної спадщини.

Упродовж шести днів, понад 15 учасників подолали понад тисячу кілометрів та мали змогу поспілкуватися з експертами в галузі охорони спадщини, а саме: архітекторами, реставраторами, юристами, музеєзнавцями та культурними менеджерами.

Під час зустрічей обговорили питання законодавчих аспектів охорони культурної спадщини, реставрації, музеєфікації та промоції пам’яток, брендингу міст, клієнтоорієнтованості музейних установ та закладів надання туристичних послуг. Зокрема на літній школі говорили про об’єднання сил громади, влади, бізнесу та власників пам’яток задля збереження спадщини як потенціалу для розвитку міст.

У фінальний день реалізації проєкту учасники, працюючи в групах та використовуючи отримані знання, оцінили стан і визначили проблеми охорони пам’яток, окреслили перспективи її розвитку та сформували пропозиції до збереження спадщини.

Нагадаємо, громадська організація «Асоціація Культурних Ініціатив» перемогла у конкурсі проєктів розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з Регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Львівській області на 2018 – 2020 роки у 2020 році.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook