На Самбірщині у формі «Літньої школи» провели підвищення кваліфікації для батьків-вихователів та прийомних батьків

6 серпня 2021р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Упродовж 2-6 серпня у селі Явора, Самбірського району проводять підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів у формі «літньої школи», організоване Львівським обласним центром соціальних служб.

Мета Літньої школи – підвищити рівень компетентності прийомних батьків/батьків-вихователів із питань догляду, виховання і розвитку дітей. Під час Літньої школи батьки відвідують заняття, на яких обговорюють основні проблеми, що виникають у житті дітей та сімей в процесі функціонування прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу.  

У «Літній школі» взяв участь заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний.

 «Кожна дитина має право на проживання в сім’ї. Організація заходів для прийомних батьків та батьків-вихователів сприяє розв'язанню актуальних питань, пов’язаних із вихованням дітей у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, наданням ефективної та оперативної підтримки батькам. Учасники «літньої школи» підвищили кваліфікацію, обмінялись досвідом. Удосконалили навички  у вихованні та розвитку прийомних дітей», - наголосив заступник.

У заході беруть участь 55 осіб – батьки, прийомні та біологічні діти з Львова, Радехова, Турки, Борислава, Жовкви, Славського, Кам’янки-Бузької. Після завершення «літньої школи» прийомні батьки та батьки-вихователі отримують Довідку про підвищення кваліфікації.

За підтримки Турківської міської ради учасники заходу відвідали Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України. До організації проведення занять долучилась громадська організація «Турбота в дії». 

Завершився захід сімейним святом, приготуванням куліша та врученням подарунків. Матеріали для творчості та подарунки дітям придбано за підтримки БФ Мальтійська служба допомоги у місті Львові.

До слова, цьогоріч відбувається вже 15-та «літня школа», яку організовує Львівський обласний центр соціальних служб.

Ключові слова:

літня школа

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook