У музеї на Лонцького презентували виставку «Тріумф людини. Мешканці України, які перемогли ГУЛАГ»

10 вересня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 10 вересня, у Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації презентували виставку «Тріумф людини. Мешканці України, які перемогли ГУЛАГ».

Розробниками виставки є Український інститут національної пам’яті, Центр досліджень визвольного руху, Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» та Галузевий державний архів СБУ.

Представила виставку Олеся Ісаюк – співавтор виставки, історик, доктор гуманітарних наук, наукова співробітниця Центру досліджень визвольного руху та Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького».

«Виставка, розповідає про систему ГУЛАГу, який нещадно експлуатував своїх в’язнів, аби витиснути з них максимум і перетворити на слухняних «будівників комунізму. Але українці, кинуті в табори, зберігали гідність, гуртувалися в мережі спротиву та врешті-решт спричинилися до повстань, які цю систему розвалили», - розповіла Олеся Ісаюк.

Загалом виставка складається із 18 інформаційних стендів.

Кожен охочий має можливість безкоштовно відвідати виставку у музеї «Тюрма на Лонцького» упродовж місяця.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook