Education camp: на Львівщині молодь отримала дипломи про завершення профорієнтаційної програми

24 вересня 2020р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Вчора, 23 вересня, на території Lviv IT School завершився навчальний табір «Education Camp», який став завершальним етапом довготривалого проекту "Кар’єра+".

Під час табору проведено сім навчальних модулів. Основною частиною проекту  стали лекцій від успішних бізнесменів, стартаперів та digital-маркетологів.

Під час навчання учасники отримали знання про загальні постулати бізнесу, напрямів роботи та функціоналу актуальних на ринку професій. По завершенню табору організатори нагородили учасників дипломами та під час нетворкінгу підбили підсумки проекту.

«Ми дуже раді, що цього року нам вдалось налагодити партнерство спільно з компанією «HRTeam». У нас велика команда організаторів проекту і коли з’являлась якась ідея, одразу кожен її підхоплював і пропонував можливість, як її реалізувати. При цьому жоден не говорив, що це неможливо» - зазначила Софія Курман, начальниця відділу молодіжної політики Львівської облдержадміністрації.

"Вітаю вас з завершенням навчання. Ваші мрії повинні реалізуватись. Ви не тільки отримали нові навички, а й здружились усі між собою. Це не може не радувати організаторів. Дякуємо вам за ваше старання та бажання навчатись. За такою молоддю насправді майбутнє України» - звернулась до учасників керівниця компанії «HRTeam» Ярослава Бондаренко.

Результат проекту спрямований на профорієнтаційну роботу з молоддю, сприяння в працевлаштуванні випускників табору та розвиток їх професійного зростання.

Нагадаємо, що захід реалізовується в межах  проєкту «Кар’єра +» спільно з  компанією «HR Team» в межах Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

Організатори: департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний молодіжний центр, громадська організація «Львівський Молодіжний Клуб», Станиця НСОУ – «Пласт Львів» та компанія «HR Team».

Ключові слова:

молодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook