«Маленькі перемоги кожного дня» - у Червонограді провели пленер з живопису для молоді з інвалідністю

23 липня 2021р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У Червонограді провели пленер з живопису для молоді з інвалідністю під назвою "Маленькі перемоги кожного дня". Цей проєкт – один з переможців цьогорічного конкурсу мистецьких проєктів серед громадських організацій Львівщини, який отримав фінансову підтримку з обласного бюджету. Захід реалізувала Червоноградська міська громадська організація неповносправної молоді «Ніка».

Відтак, 20 липня у м. Червоноград для молоді з інвалідністю провели низку майстер-класів та пленер з живопису. Також небайдужі волонтери, діти з художніх гуртків, художники та психологи облаштували арт-зону на території так званого «Дитячого містечка».

«Наш девіз – «Маленькі перемоги кожного дня». З 2009 року наша громадська організація надає соціальні послуги молоді з інвалідністю та їх родинам. Адже внаслідок ізольованості дітей та молоді з інвалідністю громадськість не розуміє їх проблем і не завжди адекватно сприймає їх бажання та право жити повноцінним життям. А такі заходи позитивно впливають на їх соціалізацію, сприяють їх культурному та психологічному розвитку», - розповідає голова ГО «Ніка» Наталія Хайсанова, яка і сама виховує доньку Оленку із синдромом Дауна.

«Тішуся, що Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада підтримують такі проєкти. Адже ці ініціативи дуже важливі і цінні, бо привертають увагу суспільства до проблем та потреб дітей та молоді з інвалідністю. Зазначу також, що це вже третій реалізований захід інклюзивного характеру в межах цьогорічного конкурсу мистецьких проєктів серед громадських організацій», - сказала заступниця директорки департаменту з питань культури, національностей та релігій ОДА Тетяна Плугатор.

Нагадаємо, нещодавно у Новояворівську відбувся фестиваль творчості людей з інвалідністю "Політ з одним крилом".

 

Ключові слова:

живописмолодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook