Дитяча лікарня Охматдит відсвяткувала 70-річчя

26 вересня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівській обласній дитячій клінічній лікарні “Охматдит” виповнилось 70 років. Урочистості з нагоди ювілею учора відбулись у Палаці мистецтв.

У межах заходу працівники та гості ознайомилися із унікальним фотопроектом “Лікарі-супергерої”, що має на меті популяризацію професії лікаря. Присутнім також презентували оновлений бренд лікарні.

Привітав зі святом медиків лікарні заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

"Щодня ці люди, рятуючи дітей, - роблять щасливими і їх батьків, адже серце мами і тата належить лише найціннішому - їхнім дітям! Думаю, ці маленькі пацієнти теж колись захочуть бути лікарями - такими ж супергероями як в унікальному фотопроекті, який був сьогодні представлений на святі. Дякую генеральному директору Олександрі Бурді, заступникам та всьому фаховому колективу за мудрість та добре серце, за те, що робите таку відповідальну справу", - звернувся до працівників закладу Іван Собко.

Під час святкування заступник голови також вручив Подяки від імені голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького.

Захід відбувся за сприяння опікунської ради лікарні та її власників. Зважаючи на карантинні умови, святкування відбулось на відкритому просторі із дотриманням усіх норм безпеки.

Ключові слова:

охматдитювілей

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook