У соціальному центрі матері і дитини організували творчі майстер-класи

6 жовтня 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

У Соціальному центрі матері і дитини Львівської області відбувся захід спрямований на розвиток соціальних, комунікативних та практичних навичок самопізнання та самореалізації у жінок-матерів шляхом проведення комплексних арт-терапевтичних майстер-класів.

Громадська організація “Дрогобич - Добрий Дім” в рамках проєкту заходу  “Материнська любов” провела 4 тематичні майстер-класи: лялька-мотанка, Бойківська ікона, картини на полотнах, оздоблення еко-сумок, під час яких учасниці дізнались про історію, традиції та методику виконання виробів, а також самостійно змогли спробувати отримані знання на практиці і створити власні творчі роботи. Варто відзначити, що майстер-класи у супроводі психолога надали можливість жінкам позбавитися негативних емоцій, розслабитися, пізнати себе у новій ролі та встановити контакт із дитиною, налагодити стосунки з партнером та насолодитися позитивом, реалізовуючи свій творчий потенціал. Арт-терапія також допомогла дослідити своє занепокоєння, надію, гнів або печаль – все, що зустрічається по дорозі до і в час материнства.

Пізнання власної культури та традиції, її глибокого змісту через арт-терапевтичні майстер-класи “Материнська любов” сприятиме формуванню цінності материнства, зміцненню зв’язку матір-дитина, формуванню у жінок життєвих навичок, які допомагають протистояти негативним соціальним та економічним впливам.

Проєкт було реалізовано за фінансової підтримки Департаменту соціального захисту населення в рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки.

Принагідно повідомляємо, що 08 жовтня 2020 року у рамках форуму “Свідоме батьківство” відбуватиметься благодійна виставка-продаж картин, копій робіт відомої української художниці Марії Приймачеко, що були намальовані під час реалізації проєкту "Арт-терапевтичні майстер-класи "Материнська любов". Зібрані кошти будуть скеровані на потреби Львівського обласного центру матері та дитини

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook