Форум можливостей #Не_формат зібрав активну молодь Львівщини

12 жовтня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

У місті Жовква відбувся Форум можливостей #Не_формат 2020. Такий форум провели вже вдруге, торік у заході взяли участь понад 350 молодіжних лідерів з усієї області.

Як розповіли у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА цьогоріч кількість учасників була обмежена у зв'язку із карантином, проте це не стало на заваді активній та ініціативній молоді. 

Метою заходу є мотивація та активізація молодих людей Львівської області до створення власних ініціатив, які у майбутньому позитивно вплинуть на громади.

«Ідея форуму зародилась у Львові, звідки все і почалось, але цьогоріч ми впроваджуємо концепцію мережування обласних заходів, тому вперше проект реалізовано у м. Жовкві. Над локацією на наступний рік думаємо вже зараз. Такий механізм допоможе залучити іншу категорію молоді, яка наразі не активна у громадському житті своїх громад, та дозволить їм побути в ролі організаторів масштабних проектів» – зазначив заступник директора департаменту Юрій Горун.

На форумі учасники мали змогу відвідати 5 платформ: мотиваційну, культурну, навчальну, практичну (для молодіжних працівників) та громадське кафе можливостей, на якому молодь дізналася  цікаві пропозиції від громадських організацій, їх проекти та ініціативи, з перспективою долучення до діяльності цих організацій. 

У програмі 20 спікерів Львівщини, кожен із яких є успішним у своїй сфері..

Організатори переконані, що форум стане хорошим прикладом для мотивації та натхнення на створення учасниками власних ідей та проектів у перспективі. 

Зазначимо, організаторами заходу є  Львівський обласний молодіжний центр за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook