У Малехові довгобуд перебладнали в нову амбулаторію

15 жовтня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

У селі Малехів, на вулиці Івасюка, сьогодні, 15 жовтня, відкрили медичну амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Її облаштували у недобудованій споруді, яка простоювала багато років.

Роботи розпочалися у 2016 році, завершилися щойно у жовтні й обійшлися у 15,9 млн грн. З них із обласного бюджету 2,5 млн, а з місцевого – 13,418 млн гривень.

«Покладено плитку, підведено світло та газ, встановлено двері, зроблено каналізацію та змонтовано бордюри, побілено стіни, виконано благоустрій прилеглої території», - розповів голова сільської ради у Малехові Володимир Сеньковський.

«Таких довгобудів в області є багато, і далеко не завжди громада на місці знаходить їм застосування. Далеко на завжди готова вкладати гроші, щоб їх добудувати. Часто голови сіл вибирають кивати на когось. У Малехові ж бачимо дуже показовий приклад для інших – село знайшло призначення будівлі і вирішило проблему з приміщенням для амбулаторії. У такій добрій справі нам за честь допомогати громаді», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Він також побажав медикам і жителям Малехова міцного здоров‘я та добра.

Амбулаторія у Малехові охопить якісними медичними послугами понад 5 тисяч мешканців.

Допоміжні приміщення на другому і третьому поверхах в ній обладнають для оздоровлення.

Нагадаємо, що в межах програми “Доступна медицина” за рік у різних районах Львівської області завершили будівництво 20-ти сільських медамбулаторій. Для всіх них придбані нові автомобілі Renault Duster та обладнання.

Христина Дмитрик

Ключові слова:

амбулаторія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook