На Городоччині будують амбулаторію монопрактики

4 листопада 2020р, Новини. Управління капітального будівництва, Прес-служба ОДА

На вулиці Зеленій у селі Родатичі, що на Городоччині, триває будівництво нової амбулаторії монопрактики.  Медзаклад - один із 43 амбулаторій, які будують на території Львівщини у межах програми "Доступна медицина".

Будівництво об'єкту розпочали ще торік, однак, через недобросовісність підрядника, з ним розірвали договір. Опісля, відбулось коригування проектно-кошторисної документації. 

15 вересня, у результаті проведення тендерних торгів, управління капітального будівництва Львівської ОДА уклало угоду з новим виконавцем. Ним стала підрядна організація ТОВ "Будівельний альянс монтажпроект".

Загальна кошторисна вартість будівництва складає понад 6,5 мільйонів гривень, з них 711 тисяч гривень - кошти місцевого бюджету. 

"Через проблеми із попереднім підрядником ми дещо відхились від графіка робіт, проте новий виконавець працює швидко та якісно. Завдяки цьому будівельні роботи амбулаторії у Родатичах плануємо завершити до кінця цього року", - розповів керівник управління капітального будівництва Львівської ОДА Павло Терех.  

Амбулаторія охопить послугами 2,5 тисячі населення з трьох населених пунктів: с.Родатичі, с.Тучапи, с.Молошки. 

Зазначимо, що для кожної із новозбудованих амбулаторій, які з'являться на території області, закупили автомобілі Renault Duster.

Нагадаємо, що завдяки зекономленим коштам у процесі будівництва 43-х амбулаторій та придбання автомобілів для них, на Львівщині додатково реконструюють, добують або ж здійснять капітальний ремонт ще 9 амбулаторій.  Капітальний ремонт амбулаторії монопрактики за зекономлені кошти відбудеться і на Городоччині - у селі Заверещиця. Сюди скерують майже 2 мільйони гривень.

Христина Дмитрик

Ключові слова:

амбулаторіяРодатичі

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook