У Верблянах відкрили амбулаторію сімейної медицини

31 серпня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

У с. Вербляни Яворівського району відкрили амбулаторію загальної практики – сімейної медицини. Населення, яке обслуговує амбулаторія, становить понад 4 тис. осіб, що проживають у селах Вербляни, Калитяки, Гораєць, Коти, Хляни, Дебри, Пісоцьки, Ціпивки, Дацьки, Пазиняки.

«Амбулаторія обладнана відповідно до табеля оснащення і має комп’ютерне обладнання, ЕКГ апарат, гематологічний та біохімічний аналізатор для лабораторних обстежень, обладнання для телемедицини та інше.  Для обслуговування населення виділений санітарний автомобіль «RENO DASTER», - розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Орест Чемерис.

У штаті передбачено посади лікаря та 2-х сімейних медсестер. При потребі кількість медпрацівників буде збільшуватися.

"Будівництво закладу здійснили в рамках державної програми «Доступна медицина», вартість - понад 10 мільйонів гривень. В час боротьби з Covid-19 особливо маємо дякувати нашим лікарям, які на передовій з хворобою. Приємно бачити щасливі обличчя людей, які радіють що тепер зможуть отримувати якісні медичні послуги в новому закладі, поруч з домом", - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. 

Ключові слова:

амбулаторіявербляни

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook