Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки: Сокальщина – у «червоній» зоні

23 жовтня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 23 жовтня, було оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 26 жовтня 2020 р.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлено у Сокальському районі з обмеженнями, передбаченими пунктом 15  постанови Кабінету Міністрів України  від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

До «помаранчевої» зони увійшли: міста Львів, Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець, Червоноград, Бродівський, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жидічівський, Жовківський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Мостиський, Перемишлянський, Пустомитівський, Радехівський, Самбірський, Сколівський, Старосамбірський, Стрийський, Турківський, Яворівський райони області.

Водночас, в межах обласного засідання комісії ТЕБ та НС Головному управлінню Національної поліції у та Головному управлінню Держпродспоживслужби у Львівській області доручили посилити контролюючі заходи з дотримання протиепідемічних заходів. Також ГУ Нацполіції доручили посилити заходи контролю за особами, які перебувають на самоізоляції.

Голови РДА, міст, сільських рад, ОТГ повинні забезпечити широке інформування населення щодо встановлених карантинних обмежень.

 

 

Марта Кудляк

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook