Виділити кошти для знешкодження небезпечних відходів та підготуватись до можливих надзвичайних ситуації,- рішення комісії ТЕБ і НС

9 вересня 2021р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на черговому засіданні 9 вересня розглянула низку важливих питань щодо поводження з небезпечними відходами та готовності до надзвичайних ситуацій на об’єктах критичної інфраструктури та під час опалювального сезону.

Засідання провели за доручення Прем’єр-міністра. Учасниками стали представники міністерств та облдержадміністрацій. Від Львівської ОДА участь взяв директор департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації Ігор Туз, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Під час засідання обговорили низку питань щодо поводження з небезпечними відходами, у тому числі непридатними до використання та забороненими до застосування хімічними засобами захисту рослин.

У підсумку ухвалили рішення доручити обласним держадміністраціям забезпечити з місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища фінансування заходів зі збирання та знешкодження непридатних до використання та заборонених пестицидів, що зберігаються на територіях областей.

Йшла мова на засіданні і про готовність центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних із забезпеченням теплопостачання споживачам, під час проведення опалювального сезону 2021/2022 року.

Як зазначили на засіданні, це питання є на порядку денному міністерств, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також органів місцевого самоврядування. За результатами заслуханих доповідей, зокрема, доручили:

  • вжити дієвих заходів до вчасного проведення робіт спеціалізованими організаціями та надання актів про перевірку та прочищення димових та вентиляційних каналів комунально-побутових об’єктів, житлових та громадських будинків;
  • забезпечити проведення заходів з пропаганди правил безпечного користування газом у побуті;
  • уточнити мінімально необхідні потреби електроенергії для забезпечення роботи котелень від пересувних автономних електростанцій на випадок їх знеструмлення; розробити (уточнити) схеми підключення автономних електростанцій;
  • створити резервні джерела електроживлення (дизель-генератори, відомчі електростанції) котелень та забезпечити оперативне їх залучення у випадку відключення електропостачання;
  • для попередження переохолоджень людей визначити наявні існуючі будівлі та приміщення у них для використання під стаціонарні пункти обігріву, передбачати у першу чергу наявні стаціонарні приміщення, що забезпечені теплом тощо.

Ключові слова:

комісія ТЕБ і НС

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook