Завершується іще один проект у сфері енергозбереження бюджетних установ

30 жовтня 2020р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

В межах Програми енергозбереження для бюджетної сфери у 2017-2019 роках тривала реконструкція пологового корпусу Львівської обласної клінічної лікарні.

На реалізацію даного проекту було виділено 13 068 тис. гривень. Сьогодні хід  робіт на об’єкті проінспектував заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

В межах проекту реставрували фасад, облаштували гідроізоляцію та утеплення цокольного поверху, утеплили горищне перекриття та провели реконструкцію системи опалення.

«Нам вдалось реалізувати ще один проект в рамках програми енергозбереження в бюджетній сфері. Це дієва програма, і такі проекти мусять тривати і надалі. Вкрай важливо ефективно використовувати бюджетні кошти, тому такий комплексний підхід  зменшить видатки на утримання установ. Подібні проекти треба планувати і на наступні роки. Наші бюджетні установи мають бути конкурентоспроможними, тому ми і надалі працюватимемо не лише над формою, а й над змістом. Програма себе виправдовує та показує хороші результати», - акцентував Іван Собко.

Завдяки реалізації проекту вдасться зекономити 20% на опаленні лікарні, а зекономлені кошти можна скерувати на закупівлю сучасного медичного обладнання чи іншу мету.

Львівська ОДА пропонуватиме перезатвердити Програму енергозбереження для бюджетної сфери на наступні роки.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook