Молодь запрошують на стажування в Апарат Верховної Ради України

2 листопада 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Громадська організація «Ліга інтернів» спільно з Верховною Радою України оголошують конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті ВРУ у 2021 році. Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Стажування триватиме з січня по липень 2021 року за формами повного (передбачена стипендія у розмірі 2-х прожиткових мінімумів) та неповного робочого часу.

Програма безкоштовна і складається з 4-х компонентів: стажування, навчання, розвиток лідерства та дозвілля.

Обов’язкові вимоги:

- бути громадянином України;

- вік – до 35 років;

- вільно володіти державною мовою;

- володіти однією з іноземних мов, яка є офіційною мовою Ради Європи на рівні, достатньому для виконання завдань у підрозділі стажування;

- завершений перший рівень вищої освіти - «бакалавр»;

- не бути учасником Програми в минулому;

- не бути державним службовцем, штатним/позаштатним помічником-консультантом народного депутата України.

Серед учасників Програми попередніх років - львів'янин Дмитро Донченко. Сьогодні - головний спеціаліст відділу підтримки молодіжних та дитячих громадських об’єднань Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України. До цього – громадський активіст, який працював з молоддю.

Юнак розповів, що попри страх конкуренції на початках, цей досвід змінив його життя.  

«Мені видалося дуже захопливим взяти участь у так би мовити недосяжному, що насправді виявилось потрібним не тільки для мене, а й для місця, де стажувався. У Комітеті з питань молоді та спорту України якраз створювалась робоча група для формування нового Законопроекту «Про основні засади молодіжної політики». Надихнуло те, що насправді всі роки, сили та досвід, які віддав у молодіжному громадському секторі у Львові, знадобились. Ці напрацювання, пропозиції стали частиною у формуванні важливого законопроекту для усієї молоді України», - зазначив Дмитро Донченко.

Молодіжний спеціаліст наголосив, що стажування – це не лише практичний досвід, а й знайомство із цікавими людьми.

«Стажування змінило моє життя. Це стало прекрасною можливістю доторкнутися до законотворчості, надихнутися на нові ідеї та звершення, відчути себе частиною чогось важливого та корисного для суспільства. Проект допоміг мені не лише отримати новий досвід роботи, а познайомив із прекрасними людьми з різних куточків України і знайти місце у важливій роботі в Міністерстві молоді та спорту України, де вже об'єднується увесь досвід з громадського сектору, інноваційного, технічного і тим більше досвіду зі стажування у Верховній Раді України», -  розповів Дмитро Донченко.

Та закликав молодь не вагатись, а спробувати себе в ролі стажиста в Апараті ВРУ.

«Це - прекрасна можливість отримати досвід, покращити знання законотворчості, стати частиною чогось надзвичайно важливого, познайомитися з активною молоддю зі всієї України та можливість показати, що для молоді не тільки важливо чути, а й бути почутими».  

Конкурс складається з двох етапів. На першому конкурсанти онлайн заповнюють аплікаційну форму. Конкурсанти, які набрали найбільше балів у 1 турі конкурсу, запрошуються на співбесіду, за результатами якої конкурсна комісія визначить переможців для участі у Програмі стажування у кількості 50 осіб та резерв у кількості до 20 осіб.

Для участі у конкурсі необхідно до 15 листопада 2020 року заповнити анкету в електронному вигляді за посиланням.

Детальніша інформація про конкурс за посиланням. 

Ключові слова:

ВРУмолодьстажування

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook